Obľúbený Bumblebee z Transformerov dostáva vlastný film: VIDEO Vraciame sa do 80. rokov

Film Bumblebee
14.06.2018Filmové novinkyFilmová séria Transformers nám v piatich filmoch predstavila hrdinských Autobotov, ktorí sa museli spoločne postaviť nepriateľom z ďalekého vesmíru. V novom filme sa však vrátime o niekoľko rokov naspäť v čase, aby sme sa pozreli na jeden špeciálny príchod.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Bumblebee (v preklade Čmeliak) rozhodne patrí medzi najobľúbenejších Transformerov. Už od samotného začiatku ho trápila porucha reči, s ktorou si poradil hlavne skrz autorádio. Ešte predtým sa však musel nejakým spôsobom dostať na planétu Zem, pričom bolo už dávno jasné, že Sam Witwicky (z úvodného dielu) nebol prvou osobou, ktorú stretol. Tou by mala byť práve herečka Hailee Steinfeld v úlohe Charlie Watson. Tá nájde staručkého chrobáka, ktorého sa rozhodne opraviť. Vtedy však ešte netuší, čo objavila. 

O réžiu sa postaral Travis Knight, ktorý okrem iného figuruje ako prezident úspešného a cenami ovešaného stop-motion štúdia Laika Entertainment. Scenár mala na starosti zase Christina Hodson a v projekte by sa mal objaviť aj herec John Cena. Zaujímavosťou je, že ide o vôbec prvý film z tejto série, ktorý režisérsky nezastrešil Michael Bay. Snímky by sme sa v slovenských kinách mali dočkať koncom roka, konkrétne 27. decembra. Máte radi túto známu filmovú sériu? Čo hovoríte na trailer?

Zdroj: telkáč 

Foto: YouTube/Paramount Pictures, Video: Youtube Paramount Pictures

Tagy: Transformers film Bumblebee

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov