Tajomná hádanka od J. K. Rowlingovej: Harry Potter sa vracia!

Harry Potter
07.10.2014Filmové novinkyMožno sme len obrovskí optimisti, ale vďaka včerajšiemu tweetu od spisovateľky J.K. Rowlingovej ožila nádej na plnohodnotný návrat čarodejníka Harryho Pottera. Už v úvode sa ale patrí upozorniť, že ide len o dohady a takpovediac „čítanie z pier“. Ak by sa však táto úvaha potvrdila, išlo by zrejme o najväčší filmový comeback posledného desaťročia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tajomná správa od jednej z najúspešnejších Britiek je už na prvý pohľad obrovskou hádankou. Ide o narážku na pripravovanú snímku Fantastické tvory a ich výskyt? Novú knihu zo sveta Harryho Pottera? Alebo, čo by fanúšikov absolútne priviedlo do varu, nový film, ba možno celá séria filmov?

Podobné otázky si pravdepodobne kládol aj redaktor portálu moviepilot.com, ktorému sa podľa vlastných slov podarilo objaviť možný význam Rowlingovej tweetu. Ten uverejnil na sociálnej sieti Reddit jeden z užívateľov, ktorý hádanku považuje za anagram, slovo, ktoré vznikne zmenou poradia písmen v inom slove. V takomto prípade je spisovateľkin odkaz takýto: „Harry sa vracia! Nateraz žiadne detaily. Týždeň voľna. Bez komentára.“


Tajomstvá Harryho Pottera: Robina Williamsa nechceli ani zadarmo


Tak či onak sa zjavne niečo chystá a je to spojené s Harrym Potterom. Nemusí ísť nutne o film, ale fanúšikovia by určite mali zbystriť. Budúci pondelok bude zaujímavý.

Zdroj: telkac.sk  Reddit  Twitter 

Foto: internet

Tagy: J.K. Rowling Harry Potter Daniel Radcliffe Emma Watson Rupert Grint

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov