Vraciame sa do čarodejníckeho sveta: VIDEO novej ukážky pre pokračovanie Fantastických zverov

Film Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny
22.07.2018Filmové novinkyV San Diegu momentálne vrcholí najznámejší Comic Con a my tak máme možnosť vidieť množstvo ukážok pre nadchádzajúce projekty (takmer) všetkých veľkých filmových štúdií. Jedno z nich, Warner Bros., predstavilo nový trailer pre pokračovanie Fantastických zverov s podtitulom Grindelwaldove zločiny. A musíme uznať, že vyzerá úplne famózne. Ste pripravení na návrat do sveta Harryho Pottera?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Príbeh by sa mal odohrávať istý čas po tom, čo sa temnému čarodejníkovi Gellertovi Grindelwaldovi (úlohu si zopakuje Johnny Depp) podarilo naplniť svoj sľub z konca prvého filmu (Fantastické zvery a ich výskyt). Utiekol teda z väzenia Magického kongresu Spojených štátov amerických, ktorý kúzelnický svet pozná skôr pod skratkou MACUSA.

Grindelwald sa vydá na cestu po svete a získa na svoju stranu mnohých nasledovníkov. Jedinú nádej pre čarodejnícky svet predstavuje Albus Dumbledore (Jude Law), ktorý je však v tomto časovom období oveľa mladším a ustarosteným mužom, než tým múdrym a rozmarným mágom, akého si pamätáme z filmov o Harrym Potterovi.

O réžiu sa postaral ostrieľaný David Yates (nakrútil prvý diel a taktiež aj posledné štyri filmy o Harry Potterovi). Scenár opäť doručila autorka knižnej série J. K. Rowling a okrem Jude Lawa, Johnnyho Deppa či Eddieho Redmayna uvidíme aj mená ako Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Carmen Ejogo, Claudia Kim či Callum Turner.

V ukážke môžeme vidieť hneď niekoľko príjemných prekvapení. Ide napríklad o mocný bazový prútik, zábery zo známych zákutí Rokfortu a príjemne potešil záber na Nicolasa Flamela, ktorého Kameň mudrcov tvoril hlavnú zápletku prvej časti Harryho Pottera. Pokiaľ sa už teraz neviete pokračovania dočkať, tak vám prezradíme, že premiéra snímky Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny je na Slovensku naplánovaná na 15. novembra tohto roku. Čo hovoríte na trailer? Tešíte sa na pokračovanie?

Zdroj: telkáč 

Foto a Video: YouTube/Warner Bros. Pictures

Tagy: Harry Potter Film Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov