Rozlúčka Robina Williamsa: Ako bude vyzerať jeho posledná komédia?

Robin Williams v snímke Merry Friggin Christmas
14.10.2014Filmové novinkyOd samovraždy geniálneho komika a herca Robina Williamsa ubehli už dva mesiace. Uznávaný umelec sa na striebornom plátne objaví aj po smrti vo viacerých snímkach, a to vrátane komédie A Merry Friggin' Christmas. Po prvých ochutnávkach sa v posledných dňoch dostavil aj nový trailer.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V snimke, ktorá sa do amerických kín dostane v novembri a prvýkrát bude predstavená už o tri dni na medzinárodnom filmovom festival Carmel, si Williams zahral úlohu Mitcha, otca hlavného hrdinu Boyda (Joel McHale). Ten si uvedomuje, že stráviť Vianoce v kruhu rodiny nie je až tak ideálny nápad, a to najmä kvôli napätým vzťahom medzi oboma silnými charaktermi.


Mohlo by vás zaujať: Ktoré hviezdy a ako si uctili Robina Williamsa?


Najväčším testom však budú práve prichádzajúce sviatky. Mitch totiž zabúda synove vianočné darčeky doma, a tak sa spoločne s ním pousiluje o nemožné - stihnúť sa za osem hodín po ne vrátiť. Film mal na starosti režisér Tristram Shapeero, ktorý sa podieľal aj na seriáloch ako Parks and Recreation (2009) či Community (2009). Kedy sa dostane do našich končín, zatiaľ známe nie je.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: ew.com

Tagy: Robin Williams

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov