Najnovšia marvelovka trhá po celom svete divácke rekordy: Spider-Man láka aj Slovákov

15.07.2019Filmové novinkyPo megaúspešnej komiksovke Avengers: Endgame filmový svet Marvel nekončí... a už vôbec nie jeho úspech! Najnovšia marvelovka Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorá priamo nadväzuje na posledný film o Avengeroch, totiž trhá divácke rekordy po celom svete. Novinku, v ktorej sa Peter Parker vydáva na prázdniny do Európy, videlo v slovenských kinách za prvý týždeň viac než 50 000 divákov. Ste medzi nimi aj vy?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nový Spider-Man láme rekordy návštevnosti aj celosvetovo. Od premiéry zarobil neuveriteľných 580 miliónov dolárov a zaznamenal najúspešnejší premiérový utorok v histórii kinematografie. Fanúšikovia aj recenzenti si film očividne zamilovali, o čom svedčia aj hodnotenia na populárnych filmových portáloch - 90% na Rotten Tomatoes či 84% na CSFD.

Väčšina reakcií hodnotí kladne najmä skvelé výkony Toma Hollanda a Jakea Gyllenhaala, vizuálne prepracovanú akciu a zasadenie väčšiny deja do európskych kulís. Film sa totiž z veľkej časti odohráva v Londýne, Prahe či Benátkach. Slovenských divákov dokonca v kine čaká jedno príjemné prekvapenie - vo filmovom soundtracku sa nachádza známy slovenský hit zo 70. rokov minulého storočia.

A malé odporúčanie na záver - po skončení filmu sa z kinosály zbytočne neponáhľajte. Nový Spider-Man má ako všetky marvelovky pre vás počas záverečných titulkov prichystané až dve prekvapenia, ktoré recenzenti hodnotia ako jedny z najlepších potitulkových scén v Marvel filmoch. Novú marvelovku Spider-Man: Ďaleko od domova si môžete v slovenských kinách vychutnať práve teraz. Na vaše plátna ju prináša spoločnosť Itafilm.

Zdroj: ITAfilm 

Foto: ITAfilm, Video: Youtube ITAfilm

Tagy: Spider-Man: Ďaleko od domova

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov