Paul Walker v poslednom filme: Prvý trailer na Rýchlo a zbesilo 7!

Furious 7
02.11.2014Filmové novinkySpoločnosť Universal Pictures zverejnila prvý oficiálny trailer filmu Rýchlo a zbesilo 7. Akčný triler režiséra Jamesa Wana by sa mal do slovenských kín dostať 2. apríla 2015.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Diváci a diváčky v snímke uvidia aj herca Paula Walkera, ktorý tragicky zahynul v novembri minulého roka. Práve jeho nečakaná smrť skomplikovala nakrúcanie siedmeho Rýchlo a zbesilo. Produkcia napokon pokračovala od apríla s upraveným scenárom, keďže Walker, predstaviteľ jednej z hlavných postáv, pred smrťou stihol nakrútiť len približne polovicu potrebných záberov.

Chýbajúce scény dorábali s dvojníkom a tiež s bratmi zosnulého herca, Calebom a Codym. V postprodukcii tvorcovia používajú technológiu CGI (computer-generated imagery, pozn. red) a dosiaľ nezverejnené zábery nakrútené pre predchádzajúce filmy zo série.

Okrem Walkera si v snímke zahrali aj Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Christopher „Ludacris“ Bridges, Lucas Black, Jason Statham, Djimon Hounsou, Tony Jaa alebo Kurt Russell. Scenár napísal Chris Morgan. 

Zdroj: SITA 

Foto: Youtube

Tagy: Rýchlo a zbesilo Vin Diesel Furious 7 Paul Walker

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov