Sexi Aquaman sa predstaví v akčnej dráme: FOTO Prijal projekt Netflixu

31.07.2019Filmové novinkyAmerický herec Jason Momoa si zahrá hlavnú úlohu v novom akčnom filme s názvom Sweet Girl. Dráma prinesie príbeh otraseného otca, ktorý sa zaprisahá, že privedie pred spravodlivosť ľudí zodpovedných za smrť jeho manželky. Na svojej ceste za pomstou bude pritom musieť ochrániť jedinú rodinu, ktorá mu zostala - jeho dcéru.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Sweet Girl, ktorá vzniká pre spoločnosť Netflix, bude režisérskym debutom Briana Andrewa Mendozu. Ten bude s Momoom aj producentom novinky. Scenár filmu napísali Gregg Hurwitz a Philip Eisner, pričom o jeho najnovšie prepracovanie sa postaral Will Staples.

Jason Momoa, celým menom Joseph Jason Namakaeha Momoa, je známy najmä ako Ronon Dex zo sci-fi seriálu Hviezdna brána: Atlantída (2004 - 2009) alebo Khal Drogo z fantasy série Hra o tróny (2011). Zahral si aj titulnú rolu v remakeu dobrodružného fantasy Barbar Conan (2011) a stvárnil Declana Harpa v sérii Frontier (2016 - 2017). Účinkuje tiež v adaptáciách komiksov spoločnosti DC Comics, pričom ako Arthur Curry (Aquaman) sa zatiaľ predstavil v snímkach Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti (2016), Justice League (2017) a Aquaman (2018).

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/AP/Richard Shotwell/Invision

Tagy: Netflix Jason Momoa

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov