Toy Story 4: Disneyho hračkársky klenot sa vracia v pokračovaní

Toy Story
07.11.2014Filmové novinkyŠtúdiá Disney pripravujú film Toy Story 4. Vo štvrtok o tom informoval prezident spoločnosti Bob Iger. Zároveň tiež uviedol, že snímku bude režírovať John Lasseter.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Do amerických kín by sa mala dostať 16. júna 2017. „John vytvoril Toy Story a režíroval prvé dva filmy, je preto úžasné mať ho späť ako režiséra jedného z našich najcennejších diel,“ vyjadril sa Iger.


Kultové Hviezdne vojny: Najúspešnejšia filmová séria všetkých čias


Prvé tri snímky o hračkovom kozmonautovi Buzzovi, kovbojovi Woodym a ich priateľoch sa doteraz tešia diváckej priazni. Animák Toy Story 3: Príbeh hračiek (2010) bol dokonca istý čas finančne najúspešnejším animovaným filmom, až kým ho na prvom mieste nevystriedala rozprávka Ľadové kráľovstvo (2013).

 „Tieto postavičky naozaj zbožňujeme, sú pre nás takmer ako rodina. Toy Story 3 ukončilo príbeh Woodyho, Buzza a Andyho tak dokonale, že dlho ani len neprišla reč na to, že by sme nakrútili ďalšie Toy Story. No keď sme Andrew, Pete, Lee a ja prišli s touto myšlienkou, jednoducho som o tom nedokázal prestať premýšľať. Bol som z toho naozaj nadšený. Vedel som, že ten film musíme spraviť a že ho chcem režírovať ja sám,“ povedal Lasseter, ktorý na snímke spolupracuje aj s Andrewom Stantonom, Peteom Docterom a Leem Unkrichom. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: John Lasseter Toy Story 4 Bob Iger

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov