Obľúbená komédia pokračuje: Na jej produkcii sa podieľa aj Tom Hanks

Moja tučná grécka svadba
12.11.2014Filmové novinkyZástupcovia americkej spoločnosti Universal Pictures potvrdili spoluprácu na pokračovaní komédie Moja tučná grécka svadba (2002). Nia Vardalos sa opäť predstaví ako Toula, pričom sa rovnako ako v prípade prvého filmu postará aj o scenár. Režisérom snímky bude Kirk Jones.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Päťdesiatdvaročná Vardalos prezradila ešte v máji v rozhovore pre portál Mashable.com, že na scenári pracovala štyri roky. "Opäť sme pozvali celú rodinu zo snímky Moja tučná grécka svadba a budeme mať aj zopár nových hostí," uviedla vtedy Vardalos, ktorej filmového manžela si znovu zahrá John Corbett. Na produkcii sa bude podieľať aj Tom Hanks.

Film Moja tučná grécka svadba nakrútil režisér Joel Zwick. V komédii sa okrem spomínaných predstavili napríklad aj Michael Constantine, Christina Eleusiniotis, Lainie Kazan, Louis Mandylor, Marita Zouravlioff či Sarah Osman. Niu Vardalos, ktorá si zahrala aj v snímkach ako Connie a Carla (2004) či Môj život v ruinách (2009), vďaka scenáru nominovali na Oscara a za herecký výkon si na konto pripísala aj nomináciu na Zlatý glóbus. Podľa komédie nakrútili aj seriál Môj tučný grécky život (2003). 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Nia Vardalos Moja tučná grécka svadba Kirk Jones

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov