Britská sexica z Jamesa Bonda: V novom filme sa zrúti do divočiny

Rosamund Pike
19.11.2014Filmové novinkyBritská herečka Rosamund Pike rokuje o účinkovaní v pripravovanej snímke The Mountain Between Us, ktorú bude režírovať Palestínčan Hany Abu-Assad. Informoval o tom magazín The Hollywood Reporter. Tridsaťpäťročná rodáčka z Londýna by sa mala predstaviť po boku anglického herca Charlieho Hunnama.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Film vznikne na motívy rovnomenného románu amerického autora Charlesa Martina z roku 2010. Ten v knihe popísal príbeh dvoch ľudí, ktorí sa do seba zamilujú po tom, ako prežijú pád lietadla a ocitnú sa bez pomoci v divočine. Autormi scenára sú J. Mills Goodloe a Scott Frank. Produkciu majú na starosti Peter Chernin, Jenno Topping a Marisa Paiva zo spoločnosti Fox 2000. 


Najhoršie herecké výkony: Aj hviezdy to vedia pokaziťFilmové plagáty, pri ktorých to prehnali: Nechutné, zvrhlé aj sexi


Rosamund Pike je známa napríklad z bondovky Dnes neumieraj (2002) alebo snímok Libertin (2004), Pýcha a predsudok (2005), Fraktúra (2007), Škola života (2009), Klony (2009), Made in Dagenham (2010), Barneyho ženy (2010), Johnny English sa vracia (2011), Jack Reacher: Posledný výstrel (2012), Hnev titanov (2012) a Na konci sveta (2013). Tento rok sa predstavila napríklad v mysterióznom trileri Stratené dievča režiséra Davida Finchera, v ktorom si okrem nej zahrali aj Ben Affleck a Neil Patrick Harris. Onedlho sa jej má narodiť druhé dieťa, ktoré čaká s priateľom Robiem Uniackem. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Rosamund Pike The Mountain Between Us

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov