Náhrada za Orlanda Blooma: Nový parťák pre Jacka Sparrowa

koláž, Jack Sparrow, Brenton Thwaites
23.11.2014Filmové novinkyAustrálsky herec Brenton Thwaites si možno zahrá v pripravovanej piatej časti obľúbenej dobrodružnej série Piráti Karibiku. Dvadsaťpäťročný rodák z mesta Cairns v austrálskom Queenslande v súčasnosti rokuje so spoločnosťou Disney o účinkovaní, pričom v prípade dohody by mal stvárniť britského vojaka Henryho, ktorý sa stane „parťákom“ kapitána Jacka Sparrowa. Postavu popisujú ako ekvivalent Willa Turnera, ktorého v prvých troch filmoch série stvárnil Orlando Bloom.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nakrúcanie filmu Pirates of Caribbean: Dead Men Tell No Tales by sa malo začať vo februári 2015. O réžiu snímky sa postarajú Joachim Ronning a Espen Sandberg. Úlohu kapitána Jacka Sparrowa si zopakuje Johnny Depp. Okrem toho by si kapitána Barbosu mal opäť zahrať Geoffrey Rush. Spoločnosť Disney plánuje snímku do amerických kín uviesť 7. júla 2017. 


Nevráti sa ani v päťke: Piráti z Karibiku znovu bez sexi herečky


Brenton Thwaites začínal s malými úlohami, neskôr ho obsadili do seriálov SLiDE (2011) a Domov v zálive (1988). Zahral si tiež v televíznom filme Blue Lagoon: The Awakening (2012) a snímkach Vládkyňa zla (2014) a Darca (2014).

Zdroj: SITA 

Foto: telkáč, internet

Tagy: Piráti z Karibiku Brenton Thwaites

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov