Seriál o Jordanovi žne úspech. Aký bude dokument o poslednej sezóne Kobeho Bryanta?

Kobe Bryant
27.04.2020Filmové novinkyZ poslednej sezóny tragicky zosnulého basketbalistu Kobeho Bryanta by mal vzniknúť podobný dokument ako The Last Dance (Posledný tanec), ktorý mapuje poslednú majstrovskú sezónu Michaela Jordana a Chicaga Bulls.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Aj Bryanta detailne sledoval v ročníku 2015/16 počas jeho lúčenia s NBA natáčací štáb. Film z nazbieraného materiálu by podľa Baxtera Holmesa z ESPN mohol byť k videniu za pár rokov.

"Ten štáb mal k nemu nevídaný prístup ako nikto iný. Umožnili sme im natáčať všetko, čo liga dovolila, a niekedy aj viac, keď sme sa akoby nepozerali," uviedol John Black, bývalý hovorca Los Angeles Lakers, za ktorých Bryant hral celú kariéru v NBA.


Mohlo by vás zaujímať: Uviazli ste v karanténe? Možno je najvyšší čas konečne dobehnúť všetky tieto skvelé seriály


Päťnásobný šampión zámorskej ligy tragicky zahynul koncom januára pri páde vrtuľníka aj so svojou trinásťročnou dcérou a ďalšími ľuďmi. Ešte pred svojou smrťou vraj Bryant stihol časť natočeného materiálu zhliadnuť.

Televízna stanica ESPN teraz s úspechom vysiela desaťdielny dokument o Jordanovi a tíme Chicaga z ročníka 1997/98, kedy získal posledný zo svojich šiestich titulov. Premiérový diel videlo vyše šesť miliónov divákov, čo bola najvyššia sledovanosť dokumentárneho filmu na tomto kanáli v histórii.

Zdroj: ČTK 

Foto: SITA/AP Photo/Chris Carlson

Tagy: Kobe Bryant

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov