Novinky z produkcie filmu o Whitney Houston

Whitney Houston
21.06.2014Filmové novinkyRATISLAVA - Tvorcovia pripravovanej životopisnej snímky o zosnulej americkej speváčke Whitney Houston predstavili mená ďalších dvoch členov hereckého obsadenia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Speváčkinho manžela Bobbyho Browna stvárni 33-ročný Arlen Escarpeta z Belize, známy napríklad zo snímok Návrat na vrchol (2006), Piatok trinásteho (2009) či Nezvratný osud 5 (2011).

V úlohe Robyn, celoživotnej priateľky Houston, sa predstaví Yolonda Ross. Rodáčka z Omahy si v minulosti zahrala napríklad vo filmoch ako Príbeh Antwone Fishera (2002), Shortbus (2006), Partička B. D. (2007), Užívaj si, ako sa len dá! (2009), Phil Spector (2013) alebo v seriáli Treme (2010 - 2013).

Už skôr tvorcovia oznámili, že v hlavnej úlohe zatiaľ nepomenovaného televízneho filmu sa predstaví 31-ročná herečka a modelka Yaya DaCosta. Snímku nakrúti herečka Angela Bassett, pre ktorú to bude režisérsky debut. O scenár sa postará Shem Bitterman. Snímka, ktorá by mala mať premiéru budúci rok, sa bude zameriavať na speváčkino manželstvo so spomínaným Brownom. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Whitney Houston Angela Bassett životopisný Yaya Dacosta Yolonda Ross Arlen Escarpeta

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov