Česká novinka s Bolkom Polívkom: V komédii si zahrá aj Latinák

Hodinový manžel
25.12.2014Filmové novinkyČeský herec Bolek Polívka sa vo svojom najnovšom filme ocitá v úlohe hodinového manžela. Ako priznal, letné nakrúcanie snímky Hodinový manžel si užil plnými dúškami a potešila ho tiež skutočnosť, že počas filmovania opäť stál po boku svojej obľúbenej hereckej partnerky a kolegyne, českej herečky Evy Holubovej.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Vďaka tomu povolaniu, hodinovému manželovi, sa vlastne s Evičkou zoznámim. Tak sme sa usmievali a užívali sme si, že už sme po niekoľký raz svoji,“ povedal v rozhovore Polívka. "My sme tam vlastne štyria hodinoví manželia a každého z nás to povolanie zavedie niekam inam. Niekedy sa takáto práca môže zvrtnúť na opravára nejakého vzťahu alebo nejakej smoly či nešťastia,“ priblížil ústrednú líniu filmu. 


Obľúbená i nenávidená komédia: Sám doma priviedol Culkina do dôchodku


V koži hodinového manžela by sa 65-ročný herec v reálnom živote podľa vlastných slov ocitnúť nechcel. "Možno by som bol v reálnej situácii nad nejakými situáciami bezradný, napríklad ako prišraubovať ten luster. Ani doma ani nikde nie som považovaný za nejakého veľkého kutila, ale keď som v úzkych, tak zrazu začnem tak kutiť a na povrch vyjde moja prirodzená skrývaná praktickosť, že až sám seba prekvapujem,“ dodal. 


Seriály, ktoré vždy rozosmejú: Pozrite sa na 10 najlepších sitkomov


V snímke Hodinový manžel v réžii Tomáša Svobodu sa okrem Polívku a Holubovej predstaví viacero známych slovenských i českých hercov, medzi nimi napríklad David Novotný, David Matásek, Lukáš Latinák, Jitka Čvančarová, Zuzana Norisová, Nina Divíšková, Lenka Vlasáková či Andrej Hryc. Film sa na slovenské plátna dostane už dnes.


Nestyda Jiří Macháček: Ľudia predávajú svoje sny, ale máme sa lepšie


Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Bolek Polívka Lukáš Latinák Hodinov manžel

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov