Fanúšikovia smútia: Na Knihu džunglí si musíme počkať

Kniha džunglí
14.01.2015Filmové novinkyPripravovaná snímka Jona Favreaua, ktorá sa do amerických kín mala dostať už tento rok, bude musieť počkať.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Snímka, na ktorej sa podieľajú aj Scarlett Johansson, Bill Murray, Lupita Nyong'o či Ben Kingsley, by sa mala dostať do amerických kín 15. apríla 2016. Oznámila to Americká filmová spoločnosť Walt Disney.

Pripravovaná adaptácia Knihy džunglí, ktorú napísal Rudyard Kipling, mala mať premiéru tento rok 9. októbra, no premiéra sa napokon uskutoční približne o 6 mesiacov neskôr.

Vo filme prepožičajú postavám svoje hlasy okrem spomínaných hviezd aj Idris Elba, Christopher Walken, Giancarlo Esposito, Ben Kingsley a malého Maugliho stvárni Neel Sethi. O scenár sa postaral Justin Marks.


Animované trháky tohto roka: Cestovanie v čase aj supertajná misia


Zástupcovia Disney zároveň informovali, že snímku The Finest Hours uvedú do amerických kín o niekoľko mesiacov skôr, konkrétne 9. októbra 2015.

Ďalšiu adaptáciu Knihy džunglí v súčasnosti pripravuje aj spoločnosť Warner Bros, ktorá nedávno oznámila, že premiéru filmu preložila z 21. októbra 2016 na 6. októbra 2017.

Zdroj: SITA 

Tagy: premiéra Walt Disney Kniha džunglí

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov