Prvé zábery novej bondovky: TOP scény z rakúskych Álp!

Daniel Craig a Lea Seydoux
12.02.2015Filmové novinkyTvorcovia filmu Spectre zverejnili prvé zábery z nakrúcania snímky. Vo videu je možné vidieť Daniela Craiga, ktorý stvárňuje agenta Jamesa Bonda, ďalej aj Léu Seydoux (Madeleine Swann) či Davea Bautistu (Mr. Hinx).
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Zábery pochádzajú z nakrúcania v zasnežených rakúskych Alpách. "Pokračujeme v histórii bondoviek a robíme veci, ktoré sú pre publikum vzrušujúce a čo môže byť vzrušujúcejšie, ako byť na vrchole sveta?" povedal vedúci výpravy Dennis Gassner. "Musíme priniesť úžasnú scénu a toto bude jedna z najhlavnejších akčných scén filmu, klenot v korune. Bude to veľkolepé a vyzerá to tak, že Rakúsko ponúka všetko, čo k tomu potrebujeme," uviedol člen produkcie Gregg Wilson.


Najdrahšia bondovka všetkých čias: Suma za Spectre vám vyrazí dych


Filmári už zverejnili aj fotografiu, na ktorej je 46-ročný Craig ako legendárny agent 007 so zbraňou v ruke. Predstaviteľ hlavného hrdinu si prednedávnom počas nakrúcania poranil koleno. Herec je však už v poriadku, zranenie nespôsobilo časový sklz a v práci pokračujú podľa plánov. 

Snímku Spectre začali nakrúcať 8. decembra 2014 v anglických Pinewood Studios. Réžiu filmu má na starosti Sam Mendes, ktorý nakrútil aj predchádzajúcu bondovku Skyfall (2012). Okrem spomínaných sa v snímke predstavia aj Christoph Waltz (ako Oberhauser), Andrew Scott (Denbigh), Monica Bellucci (Lucia Sciarra), Ralph Fiennes (M), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q) alebo Rory Kinnear (Tanner). Film, ktorý by sa mal dostať do kín počas jesene, ponúkne aj zábery z Ríma, Maroka či Mexika. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Daniel Craig James Bond Spectre

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov