Fanúšikovia bláznivej dvojice sa konečne dočkali: Pozrite si prvé zábery filmu Cuky Luky!

Cuky a Luky
20.02.2017Novinky v kináchJedinečný príbeh začiatku šialeného priateľstva, ktoré navždy zmení ich životy. Každá pochádza z iného sveta. Každá si žije svoj život. Cuky Luky prichádza.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Netrpezliví diváci si konečne môžu vychutnať prvé zábery z dlho očakávanej komédie. Cuky Luky bude mať slovenskú premiéru 20. apríla 2017, no už teraz sa máte na čo tešiť. Svetlo sveta totiž uzrel prvý teaser, ktorý prichádza v štýle hollywoodskych kasových trhákov. Každému musí byť hneď jasné, že v tomto prípade ide o skutočne bláznivú komédiu.

Cuky je neuznávaná video bloggerka s túžbou po sláve, Luky zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čo by si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci - lásky. Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy z ľudu urobiť Miss. Čo sa však stane, ak tou obyčajnou ženou bude práve expertka na trapasy, Cuky?

Petra Polnišová a Zuzana Šebová sa opäť ukážu v úlohe obľúbených slečiniek, ktoré vám vždy vyčaria úsmev na tvári. Vo filme sa okrem nich predstavia aj Lukáš Latinák, Diana Mórová, Roman Pomajbo či Marián Čekovský. Režisérom je český filmár Karel Janák, ktorý stojí za úspechom uspešného seriálu Horná Dolná či komédií Snowboarďáci a Rafťáci.

Zdroj: telkáč 

Foto: YouTube, Video: YouTube

Tagy: Cuky Luky

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov