VIDEO Po stopách mileniek a tajomstiev: Do kín prichádza česká komédia Otcova volga

Otcova volga
23.02.2018Novinky v kináchV slovenských kinách uvedú vo štvrtok 8. marca novú českú komédiu Otcova volga režiséra Jiřího Vejdělka. V snímke si zahrá množstvo hercov zvučných mien, medzi nimi napríklad Emília Vášáryová, Eva Holubová, Bolek Polívka, Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Martin Myšička, Vilma Cibulková a ďalší.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Eliška Balzerová stvárni Evu, kostýmovú výtvarníčku, pôžitkárku a manželku šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie – dokonca tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy, ktorú si vo filme zahrá Tatiana Vilhelmová, mal ešte rovnako starého nemanželského syna.

Eva je rozhodnutá toto odhalenie veľkoryso ignorovať, ale Tereza, ktorej sa rozpadáva vlastný život, sa k prízraku nevlastného brata upne. Spoločne s matkou sa teda napokon vydajú Ludvíkovým veteránom volga GAZ 21 po stopách jeho bývalých mileniek a priateľov, aby zistili o tajomstve viac.

Jiří Vejdělek si prácu na snímke pochvaľuje. "Zdá sa, že natáčať filmy o ženských osudoch je mojím osudom," povedal. "Otcova volga mi dala možnosť obklopiť sa na celé týždne krásnymi a talentovanými dámami. Tomu som nemohol odolať," dodal.

Podľa Balzerovej sa diváci a diváčky majú aj tentoraz na čo tešiť. "Nalákala by som ich na to, čo Jirka Vejdělek tak vie a čo som s ním zažila už pri Ženách v pokušení - smejete sa a pritom vám tečú slzy. A nalákala by som ich aj na napínavé pátranie v minulosti a nečakaný záver. A tiež na toho krásneho veterána, volgu zvanú Cárovná. A na nás dve s Táňou, ktoré v nej uháňame nádhernou krajinou za dobrodružstvom,“ vymenovala herečka.

Zdroj: SITA 

Foto: Cinemart, Video: Youtube Cinemart

Tagy: Otcova volga

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov