VIDEO V núdzi spoznáš priateľa: Divoká komédia vás o tom určite presvedčí

21.04.2018Novinky v kináchBláznivá komédia o dvoch kamarátoch, ktorí sa kvôli „papierom naoko“ vezmú a obrátia naruby život všetkým okolo. A samozrejme, hlavne sami sebe... Akonáhle si obaja povedia „ÁNO“, nasleduje jedna bláznivá situácia za druhou. Ocitnúť sa zviazaný v sexy latexovom oblečení na balkóne divokého predmestia, je z toho všetkého to najmenej.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Na Yassinove štúdium architektúry v Paríži sa zložila celá dedina. Je šikovný, má talent a raz na neho budú všetci určite pyšní. Leží pred ním skvelá budúcnosť. Presne dovtedy, keď „prepadne“ na skúške a spolu s ňou zmizne v nenávratne i jeho študentské vízum.

Musí sa rýchlo s niekým oženiť. Mladá krásavica chce ale dosť peňazí a stará susedka trvá na manželských povinnostiach, obe navyše chcú zaplatiť vopred. Zúfalá situácia si žiada zodpovedajúce riešenie a Yassin si preto vezme. . . svojho najlepšieho kamaráta.

Svadba len tak na oko vyzerá ako elegantné riešenie na jedno popoludnie. Lenže všetko zamotá prísny úradník odhodlaný za každú cenu dokázať, že ide o podvod. Chlapci preto naozaj musia začať žiť spolu ako pár. Do toho však príde veľmi tradične založená mamička, jeden z kamošov má snúbenicu, druhý sa zamiluje a nebezpečný gauner z predmestia im začne dvoriť, pretože on je naozaj gay.

Pre každého z nich majú iný príbeh, a keď predvádzate toľko rôznych životov naraz, začínate nabaľovať katastrofy. Bláznivá komédia Vezmi si ma, kamoš pochádza od tvorcov komédii Alibi na mieru a Prázdniny All Exclusive, takže zábava a kvalitný francúzsky humor sú zaručené! 

Zdroj: telkáč 

Foto: Bontonfilm, Video: Youtube Bontonfilm

Tagy: Vezmi si ma kamoš

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov