Najočakávanejšia komiksovka tohto roka ide do kín: VIDEO Skráťte si čakanie novými ukážkami

Avengers: Infinity War
21.04.2018Novinky v kináchUž vo štvrtok do kín dorazí očakávaná tímovka Avengers: Inifnity War. Snímka završuje neuveriteľnú desaťročnú cestu filmovým svetom štúdia Marvel a prináša na strieborné plátna najsmrtonosnejšiu a najultimátnejšiu vojnu všetkých čias.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Avengers a ich superhrdinskí spojenci musia riskovať úplne všetko a pokúsiť sa poraziť mocného Thanosa skôr, než jeho bleskový útok, sprevádzaný ničením a skazou, zničí vesmír raz a navždy.

Očakavánú komiksovku režíruje bratské duo Anthony a Joe Russo (Winter Soldier, Civil War) podľa scenára Christophera Markusa a Stephena McFeelyho (celá trilógia Captain America) a vo filme uvidíme desiatky hercov. 

Pokiaľ sa v nich chcete aspoň trošku vyznať, tak ide konkrétne o mená: Josh Brolin (Thanos), Chris Hemsworth (Thor), Sebastian Stan (Bucky/Winter Soldier), Scarlett Johansson (Natasha Romanoff/Black Widow), Jeremy Renner (Clint Barton/Hawkeye), Chris Evans (Captain America/Steve Rogers), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff/Scarlet Witch), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Paul Rudd (Scott Lang/Ant-Man), Paul Bettany (Vision), Chadwick Boseman (T'Challa/Black Panther), Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk), Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man), Chris Pratt (Star-Lord).

To ale samozrejme nie je všetko. Pridá sa Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax the Destroyer), Karen Gillan (Nebula), Vin Diesel (Groot), Tom Holland (Peter Parker/Spider-Man), Bradley Cooper (Rocket), Benedict Cumberbatch (Doctor Strange), Benedict Wong (Wong), Pom Klementieff (Mantis), Jon Favreau (Happy Hogan), Benicio Del Toro (The Collector), Gwyneth Paltrow (Pepper Potts), Danai Gurira (Okoye), M'Baku (Winston Duke), Don Cheadle (James Rhodes/War Machine), Anthony Mackie (Sam Wilson/Falcon) a mnoho, mnoho ďalších.

Pre milovníkov kvalitného zvuku a obrovského filmového formátu máme skvelú správu. Infinity War je kompletne natočená v dokonalom IMAX formáte na najnovších verziách digitálnych kamier Arri 2D, Alexa 65. Práve takýto obraz si môžete vychutnať aj na Slovensku, konkrétne v IMAX kinosále v bratislavskom Bory Mall. 

Premiéra snímky je u nás naplánovaná na 26. apríla, takže sa jej dočkáme už o pár dní. Už máte kúpené lístky? Dokážete si tipnúť, ako by nakoniec film mohol dopadnúť, hlavne čo sa obsahovej stránky týka? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie. 

Zdroj: telkáč 

Foto: YouTube/Marvel Entertainment, Video: YouTube/SATURNSLOVAKIA

Tagy: Marvel Avengers: Infinity War

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov