Obľúbená česká rozprávka sa vracia na filmové plátna: Jej pokračovanie si zamilujete!

14.09.2021Novinky v kináchTvorcovia rozprávky Tajomstvo starej bambitky 2 avizujú, že film sa presúva zo strižne do postprodukcie. Premiéru naplánovali na 9. decembra. Aktuálne divákom ponúkajú prvú ochutnávku toho, ako bude nová rozprávka vyzerať. Informovala o tom Veronika Frantová z distribučnej spoločnosti Magic Box Slovakia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Film je voľným pokračovaním jednej z najúspešnejších domácich rozprávok posledného desaťročia. Nový príbeh privedie na plátno princa Jakuba a hrnčiarsku dcéru Aničku, z ktorých sa stal kráľovský pár, rodinu tvoria aj rozkošná princezná Johanka a jej dedko, ktorý sa venuje len hrnčiarskemu remeslu. Lúpežník Karaba sa stal tak trochu rozprávkovou legendou.

Situácia sa zamotá vo chvíli, keď sa radcovia Ferenc a Lorenc chcú pomstiť a využijú na to mladú, neskúsenú kráľovnú Júliu zo susedného kráľovstva. Obaja nastražia na Karabu pascu a podvodník Václav im v tom bude účinne pomáhať. Aby dobro znovu zvíťazilo, na to sú potrebné chytrosť, priateľstvo a smelé srdce.V hlavných úlohách sa predstavia Ondřej Vetchý, Tomáš Klus, Kamila Janovicová, Veronika Khek Kubařová, Valentínka Bečková, Jiří Lábus, Miroslav Vladyka, Václav Noid Bárta, Petr Štěpánek, Markéta Planková a ďalší.

Rozprávka Tajomstvo staré bambitky 2 vzniká v produkcii Roberta Plavca a Radovana Vašáka v spoločnosti Fairytale Production, v koprodukcii s Českou televíziou.

Zdroj: TASR 

Foto: ČFSD

Tagy: premiéra rozprávka Tajomstvo starej bambitky 2

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov