Spolu na plátne aj mimo neho: Tieto hviezdne páry spojilo natáčanie

Angelina Jolie a Brad Pitt
15.04.2015Herci a herečkyLáska kvitne v každom veku. Alebo skôr v každej práci? Nakrúcanie mnohých filmov prinieslo slávne aj tie menej slávne spojenia hereckých hviezd.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

O tom, že na natáčaní sa dejú rôzne veci, niet pochýb. Hádky či škriepky sú na dennom poriadku, veď inak by to ani nešlo. Alebo? Ponúkame vám zopár príkladov, ktoré dokazujú, že nie len nenávisť, ale aj láska kvitne aj na pracovisku, a filmový pľac nie je výnimkou.


Hviezdna dvojica sa zriekla filmu: Dôvodom je zverejnenie tajného projektu


Andrew Garfield & Emma Stone

Natáčanie Amazing Spidermana prinieslo očakávané spojenie hlavných hrdinov. Herečka Emma Stone a predstaviteľ pavúčieho muža sa dali dokopy v roku 2012 a sú spolu doteraz. Dúfajme len, že Garfdield nebude mať také temné obdobie ako jeho postava.

Kristen Stewart & Robert Pattinson

Milióny zaľúbených fanúšičiek sklamalo zistenie, že Edward a Bella z Twilightu nemusia predstierať vášeň, keďže sa v tom čase dali aj dokopy. Párik, ktorý prežil natáčanie celej série Twilight, však zruinovalo bozkávanie sa Kristen s režisérom Rupertom Sandersom. Toto však v scenári určite nemali.


Ľúbili sa silno, ale krátko: Manželstvá týchto hviezd trvali len chvíľu


Javier Bardem & Penelope Cruz

Tieto dve španielske herecké hviezdy sa nestretli len pri jednom natáčaní. Prvé spoločne strávené nakrúcanie zažili už v roku 1992 pri komédii Jamon, Jamon. Pre vznik ich romantického vzťahu však bolo dôležité až to ďalšie v roku 2007 vo filme Vicky, Cristina Barcelona. O tri roky na to sa vzali. Mimochodom, Penelope si už filmový vzťah prežila aj s Tomom Cruisom, s ktorým sa dala dokopy pri natáčaní Vanilla Sky.

Angelina Jolie & Brad Pitt

Snáď najznámejšia dvojica, ktorá sa spojila práve pri tvorbe filmu, sú bezpochyby Pán a pani Smithovci. V tom čase bol Brad Pitt šťastne? ženatý s Jennifer Aniston, ale po natáčaní známeho filmu bolo jasné, že musí dôjsť k rozvodu. A tak sa veľmi jednoducho z akčných hrdinov Smithovcov stala mnohopočetná rodina Pittovcov.


Rozprávky trochu inak: Takto sa filmári pohrali s pôvodnými verziami


Jennifer Garner & Ben Affleck

Zatiaľ čo diváci zosmiešňovali Affleckovu premenu z obyčajného chlapca na superhrdinu s menom Daredevil, vznikol jeden z najznámejších párov Hollywoodu. Takže za film získal nielen Zlatú malinu, ale najmä svoju budúcu manželku.

Uma Thurman & Ethan Hawke

Románik z futuristického trileru Gattaca viedol po roku známosti k manželstvu a dvom deťom. Dlho im to ale nevydržalo a v roku 2005 sa dohodli na rozvode. Uma Thurman už však mala skúsenosť so vzťahom vzniknutom na pľaci, keďže ešte predtým si vzala Garyho Oldmana, s ktorým sa stretla pri natáčaní filmu Gary a June.

Zdroj: telkac.sk  news.moviefone.com  maria 

Foto: SITA, IMDb.com

Tagy: Kristen Stewart Robert Pattinson Brad Pitt Ben Affleck Angelina Jolie Emma Stone Penelope Cruz

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov