Kráska z Twilightu sa vydala za sexi fešáka: Romantické FOTO zo svadby upírov

Ian Somerhalder a Nikki Reed sa vzali
29.04.2015Herci a herečkyZnáma upírska dvojica zažíva síce krátku, no podľa všetkého aj veľmi intenzívnu romancu. Nikki Reed a Ian Somerhalder sa zasnúbili len po šiestich mesiacoch vzťahu a svojich fanúšikov už stihli šokovať svadbou, ktorá sa odohrala pred troma dňami.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nikki Reed známa najmä z filmovej série Twilight a hviezda Upírskych denníkov Ian Somerhalder sa so šťasnou novinou pochválili na sociálnej sieti. Nevesta zažiarila v čipkovaných šatách s dlhým rukávom a ženích zvolil biely oblek. Svadba, ktorá sa uskutočnila v nedeľu, sa konala v rodnom štáte príťažlivého Somerhaldena, teda v Luisiane.

Hercova kolegyňa z upírskeho seriálu sa na adresu mladomanželov nebála vyjadriť, že pre ňu predstavujú spriaznené duše a údajne sú spolu doslova úžastní. O množstve lásky, ktorú k sebe cítia svedčí aj Ianov odkaz na sociálnej sieti: ,,Najkrajšie ráno, aké som kedy mal...“

Čerství manželia majú za sebou už niekoľko nevydarených vzťahov, no snáď im to tento raz skutočne vyjde. Somerhalden niekoľko rokov chodil so svojou partnerkou z Upírskych denníkov Ninou Dobrev. Nikki už dokonca bola aj vydatá, a to za skladateľa a speváka Paula McDonalda.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: Twitter

Tagy: Twilight Upírske denníky svadba Ian Somerhalder Nikki Reed

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj