Tieto sexi kočky zachraňovali životy: Pamätáte si ich ešte?

13.05.2015Herci a herečkyNa slnečnej kalifornskej pláži zachraňovali v každom diele niečí život, pričom mnohokrát nasadzovali práve ten svoj. Poznávacím znamením boli červené plavky a vypracované sexi postavy. Spomínate si ešte na najväčšie kočky medzi plavčíkmi z obľúbeného Baywatchu?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pamela Anderson – C.J. Parker

Pre silikónovú herečku bola postava C.J. Parker práve jednou z tých, ktoré ju vyniesli do popredie. Aj napriek viacerým menším filmovým rolám pre divákov ostala nezabudnuteľnou plavčíčkou. V seriáli sa udržala celých päť sérií, čím sa popri Mitchovi Buchanonovi zaradila medzi stálice. Jej súkromný život však taký stály nie je. Za sebou má viaceré nepodarené vzťahy aj manželstvo s bitkárom, z ktorého má dvoch synov.


Plavčík Buchannon opäť v akcii: Zahrá si v novom Macíkovi


Alexandra Paul – Stephanie Holden

Seriálová kolegyňa a láska Mitcha Buchanona si okrem Pobrežnej hliadky zahrala vo viac ako sedemdesiatich filmoch. Svoju zásadovosť prejavila aj mimo seriálu a to tak, že ako jediná z hlavných hrdiniek Baywatchu nepodstúpila operáciu na zväčšenie pŕs. V súkromnom živote sa venuje mnohým aktivitám spojenými s ochranou životného prostredia a je vegetariánka. Nuž, asi jej tie morské potvorky začali liezť na nervy.

Yasmine Bleeth – Caroline Holden

Keď vbehla do rozbúrených vĺn tmavovlasá záchranárka, určite jej čaru podľahlo nejedno mužské srdce. Jej krásu ocenil aj časopis People, keď ju v čase natáčania Baywatchu radil medzi 50 najkrajších ľudí sveta. Je meno sa však spája aj s drogami, depresiami a fešákmi z radov hercov. Búrlivý život však v poslednej dobe vymenila za dobročinnosť.


Čo ste o Baywatchi nevedeli: Drogy, sexuálne škandály a DiCaprio


Kelly Packard – April Giminski

Modrooká blondína sa aj napriek snahe nedokázala uplatniť tak, ako jej kolegovia. Síce sa objavila v pár snímkach, no Baywatch je to jediné, podľa čoho ju svet pozná. Mimochodom hosťovala aj v jednej časti obľúbeného seriálu Krok za krokom.

Gena Lee Nolin - Neela Capshaw

Pekný úsmev a dobrá postava ju z farmárskej rodiny dostali po súťažiach krásy (vyhrala napríklad Miss Las Vegas) do Las Angeles, kde študovala bytový dizajn a venovala sa hereckej kariére. Čo na prvý pohľad vyzerá ako rozprávkový život, to sa po chvíli mení. Jedinými výraznými hereckými úspechmi bola jej účasť v Baywatchi a seriáli Sheen. Búrlivý milostný život jej priniesol už tri svadby a tri deti.


The Rock potvrdil: Filmová Pobrežná hliadka sa už pripravuje


Nicole Eggert – Summer Quin

Jediná zo sexi záchranárok mala problémy s udržaním si postavy a s každým jedným kilom navyše sa musela poriadne potrápiť. Na rozdiel od svojich kolegýň si po skončení seriálu  mohla vydýchnuť a pribrať tridsať kíl navyše. V súčasnosti je majiteľkou zmrzlinárne, čo určite jej postave nepomáha.

Krista Allen – Jenna Avid

Prevahu blondínok v Pobrežnej hliadke potláčala aj sympatická Krista Allen. Patrí medzi tie záchranárky, ktorých jedinou výraznou hereckou rolou neboli postavy z Baywatchu, pretože sa môže pýšiť množstvom seriálov, v ktorých si zahrala aj väčšie úlohy, ale aj také, v ktorých sa objavila len v jednej epizóde. Jednoducho, svet televíznych seriálov ju miluje. A čo vy?

Zdroj: telkac.sk  ČSFD  maria FOTO: dailymail.co.uk 

Foto: Hudba.sk, internet, Topky.sk

Tagy: Baywatch

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov