Hviezdne páry v ľúbostných snímkach: Tieto dvojice jednoducho patria k sebe

Drew Barrymore & Adam Sandler
14.05.2015Herci a herečkyRomantický film si z času na čas pozrie aj ten najväčší fanúšik akčných snímok. Niektorých priláka jednoduchší dej, iných valentínska nálada, ale väčšina z nás jednoducho zbožňuje dokonalé iskrenie medzi ústrednou dvojicou. Verte či nie, v niektorých prípadoch nejde len o skvelé herecké umenie, ale o skutočnú chémiu. Všimli si to nielen diváci, ale i režiséri a producenti, a tak sa rozhodli staviť na istotu a spojiť hereckých kolegov v ľúbostných scénach hneď niekoľkokrát.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Julia Roberts & Richard Gere

Dvojica sa na pľaci stretla ako pár dvakrát. V roku 1990 Richard Gere romanticky zachránil Juliu Roberts pred životom prostitútky a o deväť rokov neskôr ju zasa zachránil, keď ako nevesta utiekla spred oltára hneď niekoľkým ženíchom. Hoci majú obaja herci na svojom konte množstvo ďalších filmov, ako pár sa už pred kamerami nestretli. Vďaka chémii, ktorá medzi nimi nesporne bola, ich však radíme do tohto zoznamu na prvé miesto.


Mohlo by vás zaujímať: 25 rokov romantickej komédie Pretty Woman: Všetko mohlo byť inak


Drew Barrymore & Adam Sandler

Romantické iskrenie medzi Drew a Adamom nie je ani tak o vášni ako o milom a tak trochu komickom spojení. Možno preto všetky tri filmy, v ktorých sa stretli ako milenecká dvojica,  boli práve komédiami. Ich romantický život pred kamerami sa začal v roku 1998 vo filme Pieseň pre nevestu, pokračoval filmom 50x a stále prvý raz (2004) a v roku 2014 si zatiaľ naposledy zahrali vo filme Dovolenka za trest.

Kate Winslet & Leonardo DiCaprio

Prvé stretnutie britskej herečky Kate Winslet a amerického lámača ženských sŕdc Leonarda DiCapria vo filme Titanic (1997) nedopadlo najšťastnejšie. V roku 2008 ale dostali druhú šancu v snímke Núdzový východ. Romanticky ladení fanúšikovia boli nadšení až do chvíle, kým nezistili, aká depresívna je táto romantická dráma a mnoho z nich sa pýta, či sa táto dvojica vôbec niekedy dočká svojho happy-endu?

Sandra Bullock & Keanu Reeves

V roku 1994 lietali iskry medzi Sandrou Bullock a Keanu Reevesom vo filme Nebezpečná rýchlosť. O dvanásť rokov neskôr, v snímke Dom pri jazere, sa dvojica do seba zamilovala opäť, tentoraz však v oveľa pokojnejšej atmosfére. Napriek tomu ich vzťah nebol celkom jednoduchý, keďže sa museli vysporiadať s podivnými problémami s časopriestorom, ktorý ich od seba delil. Ani v súkromnom živote to dvojica so vzťahmi nemá práve najľahšie. V roku 1999 prišla na svet Reevesova dcéra, ktorá však pri pôrode zomrela a o 18 mesiacov neskôr zomrela aj jeho priateľka pri autohavárii. Krásnu Sandru Bullock zasa podvádzal manžel Jesse James, a tak sa s ním v roku 2010 rozviedla.

Meg Ryan & Tom Hanks

Táto sympatická herecká dvojica sa objavila bok po boku až v troch filmoch. Ako zamilovaný pár sa stretli v snímkach Joe verzus sopka (1990), Bezsenné noci v Seattli (1993) a Láska cez internet (1998). Fanúšikovia by si ich zrejme vedeli predstaviť ako pár aj v súkromnom živote, no pravdou je, že Tom Hanks patrí medzi málo hollywoodskych hviezd, ktoré žijú v šťastnom manželstve s jedným partnerom už viac ako 20 rokov. S americkou herečkou a speváčkou Ritou Wilson sa vzali v roku 1988.


Mohlo by vás zaujímať: 20 rokov Forresta Gumpa: Pikošky, o ktorých ste určite nevedeli!


Kate Hudson & Matthew McConaughey

V prípade tejto dvojice to ani v jednom z dvoch prípadov, keď si zahrali zamilovaný párik, od začiatku nebolo úplne dokonalé. V roku 2003 vo filme Ako prísť o muža za 10 dní šlo len o stávku, ktorá sa napokon obom vymkla spod kontroly, až  sa na konci filmu Matthew ponáhľal za Kate, aby ju napokon nestratil. V snímke Mačacie zlato (2008) im znova chvíľku trvalo, kým si spomenuli, prečo sú vlastne manželmi.

Zdroj: telkáč  lu 

Foto: pinterest.com

Tagy: Leonardo DiCaprio Julia Roberts Matthew McConaughey Richard Gere Sandra Bullock Keanu Reeves Tom Hanks Adam Sandler Kate Hudson Meg Ryan Kate Winslet Dreww Barrymore

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov