Krásna a nebezpečná: Takto dnes vyzerá malá Samara z hororu Kruh

Samara z filmu Kruh
18.05.2015Herci a herečkyAk ste si aj vy od strachu zakrývali oči pri sledovaní filmu Kruh, nebude potrebné vám vysvetľovať, kto je dievčatko menom Samara. Malá vrahyňa, ktorá celá mokrá vyliezala z televízora však už dávno vyrástla a dnes je z nej krásna žena.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Film Kruh, ktorý natočili v roku 2002 sa veľmi rýchlo stal hitom. Pozrieť si ho preto neváhali ani nepriaznivci horového žánra. Dodnes snímka patrí k tým najstrašidelnejším, a to aj vďaka skvelému výkonu malej herečky v úlohe Samary. Desivé dievčatko stvárnila vtedy len dvanásťročná Daveigh Chase.

Daveigh, ktorá prepožičala hlas aj známej kreslenej postavičke Lilo zo série Lilo & Stitch, za účinkovanie v Kruhu dostala cenu MTV Awards pre najlepšieho filmového zloducha. Dnes má detská hviezda už 24 rokov, no na herectvo nezanevrela. Natočila viacero filmov a taktiež si zahrala aj v populárnych seriáloch ako C.S.I. Miami či odložený prípad. Z nevinne vyzerajúcej bábiky sa po rokoch vykľula poriadna rebelka, no treba uznať, že ozaj krásna.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: ring.wikia.com, Archív D.C./Instagram

Tagy: film Kruh Daveigh Chase Samara

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov