Skvelé správy o ôsmom Rýchlo a zbesilo: Fanúšikovia, držte palce!

Dwayne Johnson
18.05.2015Herci a herečkyAmerický herec a wrestler Dwayne Johnson, známy ako The Rock, sa objaví aj v ôsmej snímke z akčnej série Rýchlo a zbesilo. Štyridsaťtriročný rodák z kalifornského Haywardu si v pripravovanom filme, ktorý by sa mal dostať do amerických kín 14. apríla 2017, zopakuje úlohu Lukea Hobbsa.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Toho si zahral v ostatných troch filmoch zo série. O tom, že sa predstaví aj v ôsmej časti, informoval portál Collider, ktorý citoval hercove slová z nedávnej tlačovej konferencie. "Samozrejme, že Hobbs bude súčasťou ôsmeho Rýchlo a zbesilo. Bez neho by séria nemohla pokračovať," uviedol.

Filmári tiež uvažujú o nakrútení spinoffu, ktorý by divákom a diváčkam priblížil Hobbsov život. Pôvodne mal uzrieť svetlo sveta medzi šiestym a siedmym filmom, nakoniec sa tak však nestalo. "Všetci máme o to záujem. Mám za sebou dôležité rokovania so štúdiom. Takže uvidíme," priblížil plány The Rock. 

Dwaynea Johnsona považujú za jedného z najlepších profesionálnych wrestlerov všetkých čias. Jeho debutom na striebornom plátne bola malá úloha Kráľa Škorpióna v snímke Múmia sa vracia (2001). O rok neskôr prišiel film Kráľ Škorpión, vďaka ktorému sa Johnson so sumou 5,5 milióna amerických dolárov dostal do Guinnessovej knihy rekordov ako herec s najvyšším honorárom za prvú hlavnú úlohu. Diváci ho môžu poznať aj zo snímok Vitajte v džungli (2003), Kráčajúca skala (2004), Doom (2005), Buď cool (2005), Plán hry (2007), Dostaňte agenta Smarta (2008), Hora čarodejníc (2009), Fízli zo zálohy (2010), Neľútostný pomstiteľ (2010), G.I. Joe: Odveta (2013), Pot a krv (2013) či Hercules (2014). 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Rýchlo a zbesilo Dwayne Johnson The Rock Luke Hobbs

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov