Sexi aj bez koruny krásy: Týmto hercom plešina skutočne pristane

Vin Diesel
27.05.2015Herci a herečkyEšte pár rokov dozadu sa páni obávali straty vlasov pomaly viac ako čert svätenej vody. Dnes sa to všetko zmenilo a aj mnohí úspešní herci svoju plešinu hrdo nosia. A že im to sekne, o tom niet pochýb.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Bruce Willis

Príťažlivá a šarmantná hviezda svetového formátu aj s plešinkou vyzerá naozaj výborne. Väčšina žien dokonca považuje jeho súčasný vzhľad za ten najlepší, akým sa mohol doteraz pochváliť. Vďaka svojim hereckým schopnostiam sa zaradil medzi hollywoodske legendy. Navyše, ak by hrozilo Zemi nebezpečenstvo, on nás určite zachráni.

Vin Diesel

Rýchly a zbesilý fešák sa stal úspešným po sérii filmov, z ktorých akcia priam sršala. Jeho skutočné meno je Oscar Sinclair Vincent. V jednom rozhovore povedal, že si ho zmenil vtedy, keď pracoval ako vyhadzovač. Pretože je to podľa neho profesia, v ktorej by nikto nemal vedieť vaše skutočné meno.


Najväčší ťuťmák na pľaci dnes balí ženy na sexi telo: Odhalil sa na šteklivých FOTO


Jason Statham

Hoci sa mu ešte pred štyridsiatymi narodeninami vytvorila plešina, na sexi vzhľade mu to rozhodne neubralo a svoje filmové roly zvláda rovnako bravúrne. Ako akčný hrdina sa osvedčil vo viacerých snímkach, no málokto vie, že je aj v skutočnosti zanieteným športovcom. V roku 1992 dokonca skončil na druhom mieste na majstrovstvách sveta v potápaní.

Ed Harris

Prototypom plešatého herca by mohol byť práve Ed Harris. Je až neuveriteľné, s akou noblesou starne. Jednoznačne u neho funguje fakt, že v každom veku vyzerá dobre. Tak chlapsky dobre.


Toto je Sparta: Sexi hrdina, ktorý zachraňoval nielen prezidenta!


Patrick Stewart

Aj keď je to výborný herec, jeho rozhodne najznámejšou postavou je kapitán Jean-Luc Picard zo Star Treku. Určite mi dajú viacerí za pravdu, ak poviem, že by si zaslúžil omnoho viac priestoru na filmovom plátne, ako sa mu dostáva.

Dwayne Johnson

Kto potrebuje vlasy, keď vyzerá ako akčný hrdina a bývalý zápasník a jeho prezývka je The Rock (skala)? Po rokoch postupného strácania vlasov sa kvôli filmovej úlohe sa ich radšej zbavil všetkých naraz.

Billy Zane

Je známy kvôli postavám darebákov. Ešte v Titanicu mal hlavu plnú vlasov, no od tej doby svoj vzhľad zmenil. Keď si začal holiť hlavu, dámy prirodzene začali šalieť. V súčasnosti žije s modelkou Candice Neila a spolu majú  dve deti. Nuž, zaobstarať si holiaci strojček bol zrejme výborný nápad.


Príťažlivý v každom veku: Český lámač ženských sŕdc oslavuje


Michael Rosenbaum v Smallville

Popri fešákovi, akým predstaviteľ Lexa Luthora zo Smallville stopercentne je, sa aj Clark Kent mohol schovať. Aj on je jedným z dôvodov, prečo sú darebáci často oveľa príťažlivejší ako hlavní hrdinovia. Michael Rosenbaum by si určite zaslúžil ešte veľa filmových úloh, pretože sa na neho nedá vynadívať.

Tyrese Gibson

Chlapci z Rýchlo a zbesilo majú rozhodne veľa toho, čo divákovi vedia ponúknuť ( a najmä diváčkam). Ale aby toho náhodou nebolo málo, Tyrese Gibson je okrem hrania modelom, spisovateľom, producentom aj R&B umelcom.

Zdroj: telkac.sk  maria  mensxp.com  allwomenstalk.com 

Foto: SITA

Tagy: Jason Statham Bruce Willis Vin Diesel Tyrese Gibson Ed Harris

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov