Dcéru Brucea Willisa a Demi Moore volali zemiaková tvár: Dnes je krásna a šťastná

Rumer Willis
05.06.2015Herci a herečkyNajstaršia dcéra Demi Moore a Brucea Willisa ešte pred nejakým časom prechádzala najťažším životným obdobím. Bola šikanovaná pre svoj netypický zjav, keď ako žena mala výraznejšiu bradu. Dnes sa na ňu nevedia vynadívať a ako sama tvrdí, konečne je šťastná.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pred niekoľkými dňami prominentná dcéra, ktorá sa živí ako herečka a speváčka, súťažila v americkej tanečnej šou Dancing with the stars (Tanec s hviezdami) spolu s partnerom Valentinom Chmerkovskiym a súťaž suverénne vyhrala. V jednej z dokrútok sa priznala, že ako dieťa veľmi trpela práve kvôli svojmu zovňajšku. „Keď som bola teenagerka, bola som úplne nemotorná. Necítila som sa dobre vo svojom vlastnom tele. Ľudia boli preto ku mne odporní. Hovorili, že vyzerám ako chlap. Volali ma zemiaková tvár,“ povedala na margo svojho najpamätnejšieho roku.

Ten bol podľa nej práve rok 2014, keď sa v jej živote udiali veci, ktoré ju zmenili pozitívne. „Myslela som si, že ak podstúpim plastickú operáciu a schudnem, to bude tá správna odpoveď. Ale nie je,“ priznala nakoniec.


Mohlo by vás zaujímať: Brutálna premena najstaršej dcéry Demi Moore: Po 7 rokoch je z nej úplne iná žena!


Podľa jej vlastných slov sa jej inšpiráciou stala mladšia sestra Tallulah, ktorá sa pred svojími problémami neskrývala a podstúpila liečenie závislosti na alkohole a drogách. „Jednoducho si priznala, že má chybu, no napriek tomu je to ona a je krásna. Tak som si uvedomila, že sa môžem cítiť rovnako , no musím prestať počúvať tých ľudí,“ vyznala sa Rumer.


Mohlo by vás zaujímať: Dcéra Demi Moore vyzerá ako mamin klon: Pretŕča malé prsia aj dobrý zadok!


„Odkedy tancujem v šou, cítim obrovskú lásku. Nikdy som sa necítila krajšie než v pondelok. Bolo to úžasné,“ zhrnula nakoniec so slzami v očiach. Narážala pritom na pondelňajšie živé vysielanie, ktoré si potom zopakovala ešte niekoľkokrát, až nakoniec s partnerom súťaž vyhrala.

Zdroj:  lu FOTO: fairfaxunderground.com  intouchweekly.com 

Foto: SITA

Tagy: Rumer Willis

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov