Z nevinného anjelika sa stala dračica: Nahá pri každej príležitosti, presedlala na ženy

Hádajte, kto vyrástol z tohto rozkošného dievčatka
23.06.2015Herci a herečkyRoztomilé, krásne a hlavne nevinne vyzerajúce dievčatko dnes múti vody šoubiznisu. Zo sladkého anjelika vyrástla riadna dračica, ktorá neváha šokovať a za svoju nahotu sa jednoznačne nehanbí. Miley Cyrus dnes väčšina fanúšikov pozná ako kontroverznú speváčku, no svoju závratnú kariéru začínala ako seriálová hviezdička. Z obyčajnej tínedžerky sa stala Hannah Montana - fenomén, ktorý zbožňovali dievčatká na celom svete. Dnes už má hviezda zrejme iné publikum.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Rozkošná dcéra country speváka Billa Raya Cyrusa, Miley, sa prvýkrát objavila v seriáli Doc, v ktorom hraj aj jej otec. Tento debut pritiahol pozornosť Tima Burtona. Režisér ju obsadil do filmu Veľká ryba, ktorý jej pomohol odštartovať  kariéru.

Miley Cyrus sa skutočne preslávila až postavou Hannah Montany, ktorú poznajú a zbožňujú dievčatká na celom svete. V seriáli si zahrala tínedžerku, ktorá sa v noci stáva popovou hviezdou, no svoju slávu tají.

Po rokoch budovania imidžu sladkej dievčiny, sa v Miley zrejme niečo zlomilo. Výrazne zmenila účes a svetu sa rozhodla ukázať viac, než je možno vhodné. Charakteristickými sa pre ňu stali sexuálne ladené klipy, šokujúce fotky a vyplazený jazyk.

Známa speváčka a herečka si taktiež prešla viacerými medializovanými vzťahmi. Kedysi sme ju mohli vidieť po boku Nicka Jonasa, Liama Hemswortha či Patricka Schwarzeneggera. Dnes je to už však úplne inak. Miley Cyrus momentálne randí s modelkou Stellou Maxwell a na to, že sa jej páčia ženy, vraj prišla už ako štrnásťročná.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: Archív M.C./Instagram, SITA

Tagy: Miley Cyrus dieťa detstvo vyrásť Hannah Montana

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov