Nahnevaná hviezda Mission: Impossible: Toto sa jej vôbec nepáčilo

Simon Pegg, Rebecca Ferguson a Tom Cruise
02.08.2015Herci a herečkyNajnovší film Toma Cruisa Mission: Impossible s podtitulom Národ grázlov od minulého týždňa brázdi už aj slovenské kiná. Ďalšia z hviezd snímky, britský herec Simon Pegg, však kritizoval tvorcov za sexistický spôsob, akým na plagáte vyobrazili jednu zo ženských postáv.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Keď sa plagáty prvýkrát predstavili verejnosti, bol som to ja v bunde, Tom (Cruise) v bunde, Jeremy (Renner) v bunde, Ving (Rhames) v bunde. Posledná bola Rebecca (Ferguson) v koženom overale, pričom jej trčal zadok," posťažoval sa Pegg a dodal: "Hovoril som si niečo ako nerobte to. Robíme tu niečo dobré. Teda aspoň sa snažíme."

Okrem Cruisa, Pegga a Ferguson si v snímke zahrali napríklad aj Jeremy Renner, Alec Baldwin či Ving Rhames. Posledný menovaný je pritom okrem Cruisa jediným hercom, ktorý nechýbal ani v jednej časti akčnej série. Snímka sa do amerických kín dostala 31. júla, hoci pôvodný termín premiéry bol naplánovaný až na 25. decembra. V slovenských kinách mal film distribučnú premiéru 30. júla. 

Zdroj: telkac.sk  SITA  telegraph.co.uk 

Foto: SITA

Tagy: Tom Cruise Mission: Impossible Simon Pegg

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov