Z tučka sa stal sexi hrdina: Na FOTO by ste ho ani nespoznali!

Chris Pratt
13.08.2015Herci a herečkyAk ste už videli hit tohtoročného leta Jurský svet, určite ste neprehliadli príťažlivého hlavného hrdinu filmu. Úlohy sa zhostil pomerne neopozeraný Chris Pratt, ktorého si možno pamätáte z populárnych Strážcov galaxie. Pri pomyslení na sympatického herca s príjemným úsmevom a zmyslom pre humor dnes omdlievajú ženy na celom svete, no nebolo to vždy tak. Chris musel na sebe poriadne zapracovať, aby sa z tučného komika postupne stal sexi akčný hrdina.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ako mnoho iných hercov ani Chris nemal ľahké začiatky. Keď mal devätnásť, pracoval ako čašník a dostal ponuku na rolu v krátkom horore. Neskôr začal chodiť na herecké kurzy, no objavil sa len v niekoľkých seriáloch. Vedľajšie úlohy vo filmoch sa stali jeho denným chlebom, no vďaka nim sa mu podarilo stretnúť svoju životnú lásku. V roku 2007 sa počas natáčania zoznámil s Annou Feris, s ktorou sa o dva roky neskôr aj oženil.

Prattovu kariéru nakoniec zachránili jeho kilá navyše a komediálna improvizácia, vďaka ktorým sa mu na konkurzoch začalo dariť. Stal sa z neho divákmi obľúbený tučný, no sebavedomý komik a myslel si, že konečne objavil schodnú cestu. Po čase sa však začali objavovať zdravotné problémy a prestal sa cítiť dobre.

Chris rapídne schudol, a to aj kvôli postave, ktorú si mal zahrať v dráme Moneyball. Neskôr však musel znova pribrať kvôli inej role. Jeho váha kolísala od filmu k filmu aj preto, že okrem fyzických zmien sa musel ako hlavná postava vyrovnať s intenzívnou pozornosťou ako i nemalými požiadavkami režiséra.

V súčasnosti si už našiel spôsoby ako si udržať zdravú váhu aj zvládať psychický stres a je miláčikom publika. V kuloároch sa dokonca šepká, že by sa mohol stať ďalším Indiana Jonesom.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: justcausemag.com, Archív C.P./Instagram, SITA

Tagy: herec Chris Pratt sexi hrdina tučný nadváha

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov