Natáčanie TBBT ohrozené, herci ešte nepodpísali zmluvy!

The big bang theory cast
17.07.2014Herci a herečkyBRATISLAVA - Hviezdy komediálneho seriálu Teória veľkého tresku (2007) nemajú pred začatím nakrúcania ďalšej sezóny ešte nové pracovné zmluvy. Herci Jim Parsons, Johnny Galecki, Simon Helberg, Kunal Nayyar a herečka Kaley Cuoco sa totiž doteraz nedohodli na zvýšení honorárov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Rozhovory pritom trvajú údajne už od septembra, no zatiaľ nikam nepokročili. Situácia by však nemala ohroziť nakrúcanie, ktoré sa má začať koncom mesiaca. Tvorcovia seriálu veria, že k dohode s hercami dôjde pred začatím vysielania novej sezóny.

Tvorcami sitkomu o vedcoch, ktorým sa do života priplietla mladá žena, sú Chuck Lorre, Bill Prady a Steve Molaro. Seriálu sa okrem úspechu u divákov podarilo dosiahnuť aj uznanie kritiky. Na konto si už dva razy pripísal cenu televíznej kritiky pre najlepší komediálny seriál (2009, 2013). Spomedzi hercov a herečiek najviac zažiaril Jim Parsons, ktorý získal za stvárnenie Sheldona Coopera tri ceny Emmy (2010, 2011, 2013) i Zlatý glóbus (2011). V marci televízia CBS predĺžila zmluvu o vysielaní seriálu do jari 2017. Ôsma sezóna odštartuje na jej obrazovkách 22. septembra. 

 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: The Big Bang Theory Teória veľkého tresku Jim Parsons Johnny Galecki Simon Helberg Kunal Nayyar Kaley Cuoco

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov