Nežijú len z filmov: Takto si slávne hviezdy zarábajú popri herectve

Nick Offerman
16.09.2015Herci a herečkyStať sa hviezdou Hollywoodu je snom mnohých. No to, že sa stanú slávnymi neznamená, že by nemali iné ciele a záujmy. Preto si viacerí hollywoodski herci užívajú popri hraní aj inú prácu. V mnohých prípadoch budete prekvapení.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

John Travolta

Ani hviezde ako John Travolta hranie nestačí. Preto sa stal obchodným pilotom, vďaka čomu získal viaceré prestížne letecké ocenenia. Prevádzkuje päť súkromných prúdových lietadiel.

Leonardo DiCaprio

To, že Leonardo DiCaprio má nos na skvelé filmové úlohy a spolupracuje vždy s tými najlepšími režisérmi, tajomstvom určite nie je. Menej známym faktom však je, že má v osobnom vlastníctve ostrov, ktorý používa na svoje podnikateľské zámery a sám sa stará o jeho rozvoj.

Jeremy Renner

Herecké schopnosti nie sú jediným talentom Jeremyho Rennera. Ešte pred začiatkom hereckej kariéry sa totiž venoval prerábaniu a následnému predaju domov. Dokonca obnovil dom aj v samotnom Hollywoode, ktorý neskôr predal za cenu o milión dolárov vyššiu, ako bola nákupná cena.


Kritici im neprajú: Osem hercov, ktorí čakajú na významnejšie ocenenie


Gwyneth Paltrow

Gwyneth je talentovaná a známa aj v oblasti písania, najmä kvôli svojmu kontroverznému blogu. Viacerými textami o pracujúcich matkách a diétach vytočila nemalé množstvo čitateľov. Nech je to však už ako chce, jej blog je stále úspešný a výnosný.

Tom Selleck

Ak práve nehrá, venuje sa slušňácky policajt svojej avokádovej farme, ktorá má rozlohu 60 akrov. Tvrdí, že je to preňho jedná z foriem cvičenia, no 2000 avokádových stromov vraví už o niečom inom. Zaradil sa medzi významných dodávateľov a to aj napriek tomu, že on sám ovocie nemá rád. Rovnako ako iní farmári aj známy herec má často s pestovaním problémy a uvedomuje si, že ako živobytie je to veľmi náročná práca.


Majú nielen pekný hlas: Títo speváci získali za svoje postavy Oscara


Rita Wilson

Herečka Rita Wilson bola v roku 2011 menovaná za editorku internetovej súčasti známeho Huffington Post s názvom Huff / Post 40, ktorý je určený predovšetkým ľuďom po štyridsiatke. Úlohou manželky Toma Hanksa je prinášať nové nápady a vízie a režírovať obsah stránky.

Kal Penn

V roku 2009 sa stal herec Kal Penn súčasťou Bieleho domu. A nie, nemyslím vo filme či v seriáli. V úrade, ktorý má na starosti zapojenie verejnosti, si pravidelne berie prestávky, aby mohol natočiť nejaký film či seriál. No vždy sa vracia naspäť.


Rozprávkovo platení herci: Ktorí sú vládcami televíznych obrazoviek?


Nick Offerman

Nick Offerman je rovnako mužný v reálnom živote ako v postave, čo stvárňuje v televízii. Je totiž rovnako výborný tesár ako aj herec. Vo svojej vlastnej dielni vyrába nábytok aj rôzne iné predmety z dreva.

Martin Mull

Komik a herec Martin Mull sa vypracoval na tak uznávaného maliara, že sa postupom času začal vytrácať z obrazoviek a už netrávil toľko času hraním. Jeden z jeho obrazov bol dokonca použitý na albume Steveho Martina  Edie Brickel.

Zdroj: telkac.sk  maria 

Foto: Facebook, huffingtonpost.com, therichest.com, SITA

Tagy: Jeremy Renner Leonardo DiCaprio John Travolta Gwyneth Paltrow

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov