Tak toto by ste nečakali: Čím väčšia hviezda, tým zvláštnejšie záľuby

Johnny Depp
29.09.2015Herci a herečkyVeľa voľného času zrejme nemajú, no ak, tak sa ho snažia spravodlivo prerozdeliť medzi rodinu, priateľov a svoje záľuby. Aj hollywoodske hviezdy majú svoje koníčky a vášne, do ktorých investujú nielen svoj voľný čas, ale i nemalé peniaze. Záľuby niektorých z nich vás možno prekvapia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Will Smith prepadol šermu

V rozhovore pre britsky Daily Mirror sa sympatický herec priznal k svojej vášni k športu, ktorý má svoje korene už v staroveku. Šermu sa vraj začal venovať najmä kvôli tomu, aby zostal vo forme a tiež kvôli svojmu zdraviu. „Musím dávať pozor na svoje kĺby,“ priznal štyridsaťšesťročný herec. V tom istom rozhovore povedal, že šermu sa venujú i Tom Cruise (53) a futbalista David Beckham (40).

Johnny Depp neodolá bábikám

Áno, čítate správne. Johnny Depp (52) sa rád hrá s bábikami Barbie. Svojmu zvláštnemu koníčku údajne prepadol, keď boli jeho deti malé. Toto hobby sa vám ale nebude zdať až také zvláštne, keď ho porovnáte s druhou jeho veľkou záľubou. Johnny totiž len tak pre zábavu zbiera aj prasacie kosti.

Angelina Jolie je ozbrojená až po uši

Je nielen krásna, inteligentná, ale – zdá sa – i nebezpečná! Angelina Jolie (40) totiž vlastní  zbierku starožitných dýk. Dúfajme, že ich má starostlivo uložené tak, aby sa k nim nedostalo jej šesť detí. Ďalšia vášeň – zbierka prvých vydaní kníh – už pre ne ale taká nebezpečná nebude, práve naopak.

Brad Pitt rád zariaďuje interiéry

Americký fešák Brad Pitt (51) sa zaujíma o architektúru a veľmi rád zariaďuje interiéry. Ktovie, možno sa postaral aj o príbytok, ktorý vlastní so svojou manželkou Angelinou Jolie. S ňou ho spája nielen láska a šesť detí, ale i ďalšia vášeň. Tou je zbierka kovových umeleckých predmetov, ktoré sa výborne hodia k Angelininým dýkam.

Tom Hanks zbiera starožitné stroje

Konkrétne ide o starožitné písacie stroje. „Mám takmer 200 starých prenosných ručných písacích strojov,“ prezradil počas rozhovoru s Kelly Ripa. „Väčšina z nich ešte stále funguje.“ Svoju záľubu si dokonca bral istý čas so sebou aj do práce. Počas svetovej propagácie filmu Moja krásna učiteľka (2011) bol totiž jeden kúsok súčasťou jeho batožiny.

Katie Holmes rada šije

Pokiaľ sa práve nevenuje práci, Katie Holmes (36) rada vyšíva a tomuto remeslu učí aj svoju dcérku Suri (9). „Od manžela som dostala na narodeniny šijací stroj,“ vyznala sa herečka pre časopis People ešte predtým, než sa s manželom Tomom Cruisom rozišla. „Keď som bola malá, mama nám šila závesy, vyšívala vankúše a podobne a to robilo náš domov domovom. Preto by som to isté chcela robiť aj s mojou dcérou.“

Mila Kunis je počítačová závisláčka

Prepadla totiž typicky chlapskej záležitosti, a tou sú počítačové hry. V šou Jimmyho Kimmela sa priznala, že okrem všetkého, čo sa týka Star Treku (mimochodom, táto posadnutosť pochytila aj ďalšieho známeho herca Bena Stillera), zbožňuje aj počítačové hry. „Som zanietenou hráčkou World of Warcraft!“

Reese Witherspoon zbožňuje blšie trhy

Okrem jógy, snowboardingu, varenia, čítania, turistiky a ručných prác Reese (39) rada navštevuje blšie trhy a zbiera starožitné posteľné prádlo. Miláčik Ameriky, ako ju s obľubou novinári označujú, pokojne môžeme nazvať superženou. Nielenže totiž neustále nakrúca nové filmy, stará sa aj o svoje tri deti a popri všetkých svojich záľubách sa stíha venovať aj filantropií.

Zdroj: lu  my.xfinity 

Tagy: Brad Pitt Will Smith Ben Stiller Tom Cruise Johnny Depp Angelina Jolie Tom Hanks Reese Witherspoon Mila Kunis Katie Holmes

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov