Sladkej herečke sa podarilo zastaviť čas: Po rokoch vyzerá stále ako dievčatko

Kristin Kreuk v seriáli Smallville
07.10.2015Herci a herečkyNežná kráska, ktorá stvárnila polovičku Clarka Kenta v seriáli Smallville už dávno nie je tínedžerkou. Od doby, keď ako osemnásť ročná začala natáčať populárny seriál, ubehlo neuveriteľných štrnásť rokov, no na Kristin Kreuk takmer nevidno zmenu, je stále krásna ako obrázok.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Kanadská herečka Kristin Kreuk so svojim seriálovým partnerom Tomom Wellingom patria k najkrajším párom, aké kedy dalo natáčanie dokopy. Láska krehkej stredoškoláčky a mimozemšťana nakoniec nevydržala, no diváci si oboch zamilovali. Kristin, ktorá má holandsko-čínske korene sa v reálnom živote považuje za plachú a tvrdí, že pre ňu nie je ľahké nájsť si lásku, keďže je veľmi hanblivá.

Príťažlivá tmavovláska dnes pracuje na novom seriáli s názvom Kráska a zviera, v ktorom hrá detektívku Catherine. Hoci už oslávila svoje tridsiate druhé narodeniny, stále vyzerá mlado a sviežo ako dievčatko.

Keby Kreuk nebolo zlákalo herectvo, zrejme by sa stala psychologičkou či forenznou antropologičkou. Herečka sa teda okrem očarujúceho vzhľadu môže pochváliť aj zjavnou inteligenciou a priznáva, že veda bola veľmi dlho jej snom. Na vzdelanie vonkoncom nezanevrela a vo voľnom čase si rada vychutná dobrú knihu.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: The CW, WB Television Network, SITA, Archív K.K./Instagram

Tagy: seriál herečka Kráska a zviera Smallville Kristin Kreuk

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov