Skormútený Jim Carrey sa lúčil so svojou kvetinkou: Do hrobu ju odniesol vlastnými rukami!

11.10.2015Herci a herečkyHerec Jim Carrey sa zúčastnil pohrebu svojej ex-priateľky Cathriony White v Írsku. Pohreb sa konal v sobotu (10.10.) ráno. Carrey sa spolu s ostatnými smútiacimi zúčastnil pochodu ku kostolu Our Lady of Fatima v jej rodnom meste Cappawhite, napísala agentúra AP. On sám bol jedným z tých, ktorí niesli truhlu z kostola na miestny cintorín.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Whiteová je pochovaná na Cappawhiteskom cintoríne hneď vedľa svojho otca. Táto 30-ročná maskérka bola nájdená v jej losangelskom byte mŕtva dva dni po výročí umŕtia jej otca a len päť dní po rozchode so známym hercom Jimom Carreym. Tesne pred smrťou uverejnila na sociálnej sieti Twitter odkaz na rozlúčku: "Odhlasujem sa z Twitteru. Dúfam, že som bola svetlom pre mojich najbližších a najmilších..."

Príčinou smrti bola samovražda, ktorú polícia potvrdila po tom, ako našla vedľa jej tela množstvo fľaštičiek od liekov predpísaných na recept a početné samovražedné odkazy. Väčšina z nich bola adresovaná hercovi.

Farár, ktorý slúžil omšu za predčasne zosnulú Cathrionu začal slovami: "Všetci sme sa tu stretli v našom farskom kostole, avšak príliš skoro. Až príliš skoro. Okolnosti, vďaka ktorým sa tu dnes stretávame nám spôsobujú veľký smútok a pripomínajú nám, akí sme zraniteľní...," citovalo farára Furlonga metro.co.uk

Počas tohto týždňa bolo odhalené, že maskérka a fotografka bola napriek romániku s hercom vydatá za iného muža Marka Burtona, ktorého si vzala v roku 14. januára 2013 v Nevade. Jima Carreyho spoznala v roku 2012, teda rok predtým, než sa vydala. Počas celého svojho manželstva aj naďalej udržiavala s Carreym milostný pomer. Búrlivý vzťah však spočíval v neustálych rozchodoch a uzmierovaniach.

Napriek tomu zdroj magazínu US Weekley povedal, že "Jim bol na ňu nesmierne milý a veľmi dobre sa o ňu staral." Tesne po jej smrti vydal Jim Carrey prostrednístvom novinára vyhlásenie: "Som šokovaný a hlboko zarmútený smrťou mojej sladkej Cathriony. Bola skutočne mojou milou írskou kvetinkou, príliš citlivou pre túto pôdu, pre ktorú milovať a byť milovaný bolo všetkým. Moje srdce je s rodinou a priateľmi a so všetkými, ktorí ju milovali a záležalo im na nej. Všetci sme boli zasiahnutí ako blesk z neba," povedal pre The Hollywood Reporter.

Pár hodín po pohrebe zverejnil Jim Carrey na Twittri príspevok, ktorý patril jeho milovanej..."Lásku nemožno stratiť."

Takto vyprevadil svoju kvetinku Cathrionu 

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA, Video: YouTube

Tagy: Jim Carrey Cathriona Whiteová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov