Druhá šanca: Slávnostné moderovanie Oscarov si zopakuje obľúbený komik

Chris Rock
24.10.2015Herci a herečkyAmerický komik, herec a režisér v jednej osobe Chris Rock (50) bude moderátorom budúcoročného galavečera, na ktorom v Los Angeles udelia 28. februára 2016 po 88-krát prestížne sošky Americkej filmovej akadémie - Oscarov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Informáciu zverejnili organizátori v kalifornskom Meste anjelov. Chris Rock tak bude môcť nadviazať na ostatného moderátora rovnakého podujatia Neila Patricka Harrisa.

Pre populárneho Afroameričana to nebude debut v úlohe moderátora oscarového galavečera. Po prvý raz sa mu rovnakej pocty dostalo v roku 2005.

Producenti šou David Hill a Reginald Hudlin v ňom vidia fenomenálneho zabávača, ktorého kumšt obohatí galavečer. Samotný herec reagoval slovami, že sa na svoj comeback pred hollywoodskymi celebritami v hľadisku mimoriadne teší.

Rodáka z Georgetownu v americkom štáte Južná Karolína poznajú aj slovenskí filmoví nadšenci vďaka jeho kreáciám vo filmoch ako Policajt v Beverly Hills 2, Doktor Doolittle, Smrtonosná zbraň 4, Česká spojka, Dospeláci či 2 dni v New Yorku. Herec nezriedka prepožičiava svoj hlas i hrdinom animovaných filmov.

Zdroj: SITA  lu 

Tagy: Oscary Chris Rock

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov