Frajer mal pletky s dvoma transsexuálmi: Jennifer Lopez ho napriek tomu vzala späť

Jennifer Lopez
29.10.2015Herci a herečkyZnáma speváčka a herečka Jennifer Lopez opäť tvorí pár so svojim o osemnásť rokov mladším bývalým, Casperom Smartom. Dvojica sa rozišla po tom, čo sa do médií dostali informácie o pomere tanečníka s dvoma transsexuálnymi modelkami. Začiatkom tohto roka sa však začali znova objavovať na verejnosti a prednedávnom Jennifer na sociálnej sieti zverejnila aj ich spoločné fotky.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Jennifer Lopez sa so svojím mladým zajačikom dala dokopy po spoločnom turné, na ktorom pôsobil ako tanečník. Nasledovali dva roky harmonického, no kvôli vekovému rozdielu aj kontroverzného, vzťahu a Casper sa dokonca zblížil aj s herečkinými deťmi. Smart sa mal o dvojičky starať, keď si ich slávna mamička musela plniť pracovné povinnosti. Láskyplná Idylka však skončila po tom, čo dve transsexuálne modelky začali tvrdiť, že s nimi tanečník flirtoval cez sociálne siete a Lopezovú i podviedol.

Napriek tomu, že tvrdenia modeliek Smart poprel, láska sa skončila. Jennifer však vo viacerých rozhovoroch hovorila o ich pretrvávajúcom priateľstve. Zdá sa, že neklamala a po celý čas mali k sebe blízko, lebo dvojica sa začiatkom tohto roka opäť dala dokopy, čo koniec koncov potvrdili aj nedávno zverejnené fotografie na speváčkinom Instagrame.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: Archív J.L./Instagram

Tagy: Jennifer Lopez láska Casper Smart vzťah nevera

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov