Hviezde filmového plátna ťahá na 80-tku: Predviedla postavičku ako lusk!

Jane Fonda
04.11.2015Herci a herečkyBeverly Hilton Hotel zaplavili nádherné ženy v štýlových róbach a elegantní muži. Filmové ceny Hollywood Film Awards sa totiž v Beverly Hills odovzdávali už po devätnástykrát . Červený koberec ozdobili viaceré hviezdy svetového formátu a nechýbali ani krásne herečky. Navzdory vyššiemu veku medzi nimi zažiarila i legendárna Jane Fonda. Neuveríte, koľko má rokov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Jane Fonda zažiarila na červenom koberci v originálnej bielej kombinácii. Hoci herečka v decembri tohto roku oslávi už svoje 78. narodeniny, nikto by jej podobný krásny vek netipoval. V nariasenej sukni a slušivom saku totiž predviedla postavu, ktorú by jej mohli závidieť i oveľa mladšie kolegyne.

Fonda sa preslávila najmä ako herečka a fitnes guru, no venovala sa aj písaniu, modelingu a politickému dianiu. Začínala na Broadwayi a podarilo sa jej vyprodukovať jedno z najslávnejších fitnes videí všetkých čias ″Jane Fonda's Workout″. Napriek značnému úspechu vo filmovom priemysle si Jane po svadbe so svojim tretím manželom miliardárom Tedom Turnerom dala hereckú prestávku, ktorá nakoniec trvala desať rokov. Po rozvode sa však k natáčaniu vrátila obľúbeným filmom Diabolská svokra a zjavne sa ešte do dôchodku nechystá.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: SITA

Tagy: Beverly Hills Jane Fonda Hollywood Film Awards

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov