Herec zo seriálu Tie roky sedemdesiate: Manželstvo Mily a Ashtona je fascinujúce

Mila Kunis a Ashton Kutcher
07.11.2015Herci a herečkyAmerický herec Topher Grace, predstaviteľ Erica Formana zo sitkomu Tie roky sedemdesiate... (1998 - 2006), považuje manželstvo jeho hereckých kolegov Mily Kunis a Ashtona Kutchera za fascinujúce. Trojica sa zoznámila pri nakrúcaní spomínaného komediálneho seriálu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V rozhovore s Andym Cohenom v americkej relácií Watch What Happens Live, 37-ročný rodák z New Yorku priznal, že si počas ôsmich rokov nakrúcania nevšimol náznaky toho, že by dvojica mohla niekedy tvoriť manželský pár. Podľa jeho slov je spomínaný vzťah fascinujúci nielen pre verejnosť, ale aj pre herecké obsadenie obľúbeného seriálu. „Je to ako keď sa dvaja z vašich najlepších priateľov stretnú roky po strednej škole a dajú sa dokopy,“ vysvetlil pocity z manželského páru, ktorý sa prvý raz pobozkal práve na nakrúcaní komediálneho seriálu, kde stvárňovali Jackie Burkhart a Michaela Kelsa.

Topher Grace, celým menom Christopher John Grace si okrem spomínaného sitkomu zahral vo filmoch Traffic - Nadvláda gangov (2000), Úsmev Mony Lízy (2003), V dobrej spoločnosti (2004), P.S. (2004), Spider-Man 3 (2007), Predátori (2010), Veľká svadba (2013) alebo Interstellar (2014).

Zdroj: SITA  lu 

Foto: youtube.com

Tagy: Ashton Kutcher Mila Kunis Topher Grace Tie roky sedemdesiate

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov