Obrovský úspech: Slovák mieri do Hollywoodu!

Marián Mitaš
14.11.2015Herci a herečkyZa obrovský úspech možno považovať účinkovanie slovenského herca Mariána Mitaša v americkej snímke The Zookeeper´s Wife. Nepriamo to potvrdil samotný herec a oficiálne už aj viaceré americké filmové portály.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nakrúcanie sa začalo v Prahe, kde Marián Mitaš začal svoju prvú americkú produkciu po boku krásnej ryšavky Jessicy Chastain. Že ide o skvelý úspech potvrdzuje i fakt, že Slovák údajne nahradil hviezdu svetového formátu, oskarového Matta Damona.

Samotná charizmatická Jessica Chastain si v posledných rokoch zahrala v mnohých úspešných snímkach, medzi inými napríklad vo filmoch Interstellar (2014) či Marťan (2015).

Hoci natáčanie sa začalo už 9. septembra, Marián sa svojou úlohou v americkom filme mohol pochváliť iba pred pár dňami, zmluva ho totiž zaväzovala mlčať. Urobil tak prostredníctvom sociálnej siete, kde zverejnil záber auta, ktoré bude vo filme šoférovať.

Film The Zookeeper´s Wife je skutočný príbeh o ošetrovateľoch varšavskej ZOO, Antonii Žabinskej a Janovi Žabinskom, ktorí v čase druhej svetovej vojny zachránili mnoho ľudských, ale i zvieracích životov tým, že ich ukryli v zvieracích klietkach.

Zdroj: internet  lu  facebook 

Tagy: Jessica Chastain Marián Mitaš The Zookeeper´s Wife

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov