Jennifer Lawrence a jej výčitky svedomia: Čo som to spravila, veď je ženatý!

Jennifer Lawrence
20.11.2015Herci a herečkyAmerická herečka Jennifer Lawrence priznala, že sa musela opiť pred nakrúcaním intímnych záberov s kolegom Chrisom Prattom. Scéna v sci-fi dráme Passengers je pre 25-ročnú umelkyňu vôbec prvým podobným zážitkom. Rodáčka z Louisville v štáte Kentucky priznala, že sa cítila nepríjemne a dokonca mala výčitky svedomia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Bolo to čudné. Všetko bolo správne, nikto nepochybil. Je to len bizarná skúsenosť,“ povedala počas rozhovoru pre The Hollywood Reporter. „Veľmi, veľmi som sa opila. Ale to iba viedlo k väčšej úzkosti. Keď som prišla domov, pýtala som sa samej seba, čo som to spravila. Veď je ženatý. Bola to moja vôbec prvá scéna, v ktorej sa bozkávam so ženatým mužom. Vina je tá najhoršia vec, ktorá vám môže zvierať žalúdok. Vedela som síce, že je to moja práca, ale nevedela som to vysvetliť môjmu žalúdku,“ prezradila držiteľka Oscara za film Terapia láskou (2012).

Mladá herečka tiež uviedla, že sa dokonca potrebovala uistiť u svojej matky, že nepochybila. „Bola to veľmi citlivá situácia. A vy jednoducho neviete, čo je príliš. Chcete to spraviť najlepšie, chcete, aby všetko pôsobilo reálne, ale potom... Vtedy som bola najzraniteľnejšia, viac ako kedykoľvek predtým,“ dodala.

Snímku nórskeho režiséra Mortena Tylduma plánujú uviesť do amerických kín 21. decembra 2016. Okrem spomínaných Lawrence a Pratta sa vo filme objaví aj waleský herec Michael Sheen.


Mohlo by vás zaujímať: Nie všetci starnú rovnako: Verte alebo nie, tieto celebrity majú rovnaký vek


Jennifer Lawrence začínala kariéru v seriáloch, cez ktoré sa postupne prepracovala k účinkovaniu vo filmoch. Prelomom v jej kariére bola dráma Zmrznutá kosť (2010), za výkon v ktorej ju nominovali na niekoľko cien vrátane Oscara a Zlatého glóbusu. Celosvetovo známou sa však stala až v roku 2012 ako Katniss Everdeen z adaptácie dobrodružnej trilógie Hry o život. Postapokalyptickú hrdinku si zahrala aj v pokračovaniach s názvami Hry o život: Skúška ohňom (2013), Hry o život: Drozdajka 1 (2014) a Hry o život: Drozdajka 2 (2015). Predvlani získala Oscara za účinkovanie v spomínanej dramédii Terapia láskou, pričom na toto prestížne ocenenie ju znovu nominovali aj minulý rok vďaka snímke Špinavý trik (2013). Známa je tiež ako mutantka Raven Darkhölme s prezývkou Mystique z komiksoviek X-Men: Prvá trieda (2011) a X-Men: Budúca minulosť (2014). Túto postavu stvárni aj vo filme X-Men: Apocalypse, ktorý by mali uviesť do amerických kín 27. mája 2016. 

Zdroj: SITA  lu 

Foto: SITA

Tagy: Jennifer Lawrence Chris Pratt Passengers

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov