Táto úloha jej pristane: Jennifer Aniston si v najnovšej snímke zahrá kráľovnú krásy

30.01.2016Herci a herečkyAmerická herečka Jennifer Aniston sa predstaví v pripravovanej snímke spoločnosti Fox 2000 Pictures s názvom The Fixer. Štyridsaťšesťročná rodáčka z Los Angeles stvárni bývalú finalistku Miss USA Denise White, ktorá sa presadila ako profesionálna športová manažérka. Bývalá oregonská kráľovná krásy založila firmu Entertainers & Athletes Group (EAG), ktorá sa zaoberá najmä zastupovaním vrcholových športovcov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Film by mal mapovať Whiteovej kariérny postup v oblasti športového manažérstva, v ktorom dominujú prevažne muži. Scenár pripravovaného projektu získalo štúdio od Melisy Wallack. Tá je známa najmä ako scenáristka životopisnej drámy Klub poslednej nádeje (2013) s Matthewom McConaugheym a Jaredom Letom. Inšpirovali sa tiež článkom Paula Solotaroffa, ktorý uverejnil v magazíne Men’s Journal. Na režisérsku stoličku by mal zasadnúť americký filmár James Gray, s ktorým však spoločnosť v súčasnosti rokuje. Producentský tím by mali tvoriť Steve Barnett, Bernie Goldmann, Kristin Hahn a samotná Aniston.

 


Mohlo by vás zaujímať: Hviezdy súčasnosti: Božské herečky nemali začiatky vôbec ľahké


Herečka, režisérka a producentka Jennifer Aniston sa preslávila najmä úlohou Rachel Greenovej v seriáli Priatelia, za ktorú získala cenu Primetime Emmy a Zlatý Glóbus. Okrem toho si zahrala vo filmoch ako Ona, jedine ona (1996), Bruce, Všemohúci (2003), Zbožňujem prachy! (2006), Marley a ja (2008), Nie je z teba až tak paf (2009), Lov na exmanželku (2010), Skús ma rozosmiať (2011), Šéfovia na zabitie (2011), Wanderlust (2012), My sme Millerovci (2013), Šéfovia na zabitie 2 (2014) či Cake (2014). 

Zdroj: SITA  lu 

Tagy: Jennifer Aniston The Fixer

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov