Zo sladkého dievčatka stará žena: Kňazovu dcéru by ste ani nespoznali

Beverley Mitchellová ako Lucy
07.02.2016Herci a herečkySladkú Lucy s kultového seriálu V siedom nebi by ste dnes spoznali len veľmi ťažko. Od natočenia poslednej časti uplynulo už takmer desať rokov a herečka Beverley Mitchellová sa odvtedy poriadne zmenila. Vyzerá to, že popri starostlivosti o dve deti jej na seba veľa času neostáva a ak áno, zrejme ho trávi inak, než úpravou výzoru.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hoci má Beverley Mitchellová len tridsaťštyri rokov, mladistvo nevyzerá ani zďaleka. Herečka, ktorú preslávil najmä rodinný seriál V siedmom nebi, sa vydala za Michaela Camerona v roku 2008. Dnes spolu majú dve krásne deti, dcérku Kenzie a syna Huttona.

Beverly, ktorá rada s fanúšikmi zdieľa fotografie zo svojho súkromia, sa prednedávnom pochválil záberom z New Yorku. Nie je však isté, či spravila dobre, pretože na zábere vyzerá nielen neupravene, ale aj o dosť staršie. Podľa všetkého ju však zaujímajú iba jej drobci, čomu nasvedčuje aj komentár k fotke: „Dobú noc, New York! Bola to zábava!! Mama ide do postele a nemôže sa dočkať, kedy zamieri domov k svojim bábätkám!“

 

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: Spelling Television, Archív B.M./Instagram

Tagy: herečka deti zmena mama Beverley Mitchellová Lucy V siemom nebi

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov