Táto FOTO pobláznila internet: Fešák z Deadpoola sa stretol s prezidentovou dcérou!

16.03.2016Herci a herečkyUžívatelia sociálnych sietí nevedeli, čo od radosti. Na internete sa totiž objavila fotka Ryana Reynoldsa, ktorý momentálne hviezdi vo filme Deadpool, ako sa rozpráva s dcérou amerického prezidenta Baracka Obamu Sashou. V pozadí stojí jej sestra Malia, ktorá sú v tom podporuje "palcami hore".
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pre Obamove dcéry to bola prvá oficiálna štátna večera, na ktorej okúzlili svojou krásou a elegantnosťou. Medzi pozvanými však neboli len politici a iní štátnici. Štátna večera sa konala na počesť kanadského premiéra Justina Trudeaua. Ten si na svoju slávnosť pozval aj kanadského herca Ryana Reynoldsa s manželkou Blake Lively

Pre obe mladé dámy to bol veľký večer, ktorý si okrem iného skrášlili netradičnou chvíľou. Fotografi zachytili unikátny sesterský moment, kedy Malia v pozadí drží palce svojej sestre Sashi pri rozhovore s Ryanom Reynoldsom. Podľa výrazu jej tváre je evidentné, že si herca obľúbila.

Na internete sa spustila vlna komentárov k tejto fotke, ktorú ľudia označli ako "najlepší sesterský moment vôbec". Mnohí to považujú za nesmierné milé a podporili to na internete vrelými slovami. Napriek tomu, že sú Sasha a Malia dcérami svetového lídra, ich reakcia na stretnutie s Reynoldsom bola obyčajne dievčenská.


Mohlo by vás zaujímať: Milovaný herec totálne pohorel: Kasting Channinga Tatuma do Rýchlo a zbesilo bol prepadákom! 


Ryan Reynolds je momentálne známy vďaka stvárneniu postavy Deadpoola, ktorá v súčasnosti valcuje kiná v návštevnosti aj zisku. Neobyčajne humorne poňatá akčná komédia o v istom zmysle zápornom hrdinovi si okamžite získala milióny fanúšikov. Reynolds si v roku 2012 vzal za manželku Blake Lively (známu najmä zo seriálu Gossip Girl), s ktorou randil od roku 2010. V súčasnosti vychovávajú takmer dvojročnú dcérku s netradičným menom James.

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA, dailymail.co.uk

Tagy: Ryan Reynolds Deadpool Sasha Obama

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov