Z krásy nezostalo nič: Tieto slávne herečky to s plastikami naozaj prehnali

05.05.2016Herci a herečkyPráca v šoubiznise neznamená len slávu a bohatstvo. Byť pod drobnohľadom fotoaparátov a kamier pre mnohé herečky predstavuje aj extrémny tlak na to, aby vyzerali stále rovnako mlado a atraktívne ako kedysi. Niektoré si preto dopomohli skrášľovacími kúrami. Zabudli však na heslo „menej je niekedy viac“ a plastikami celkom potlačili svoju prirodzenú krásu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Meg Ryan

Dnes 54 ročná herečka patrila kedysi k najvyťaženejším kráskam Hollywoodu. Známa bola najmä pre svoj jemný dievčenský zjav, vďaka ktorému získavala úlohy v romantických filmoch ako na bežiacom páse. Vďaka nim vytvorila často obsadzovaný „herecký pár“ s Tomom Hanksom (59). Keď však roky pribúdali a postavy, ktoré predtým stvárňovala ona, získavali mladšie kolegyne, rozhodla sa pre vylepšenie. Svoju tvár odvtedy nechala napichať už niekoľkokrát , kvôli čomu navždy prišla o spomínané jemné dievčenské črty.


Mohlo by vás zaujímať: Meg Ryan, Helen Mirren či Charlie Sheen: Volajú sa celkom inak - a o dosť horšie!


Melanie Griffith

Sláva, bohatstvo a pozornosť rovnako dobre situovaných mužov Melanie Griffith (58) nikdy nechýbali. Aj ona bola pred svojou prvou operáciou známa ako prirodzene krásna herečka. Po päťdesiatke však skrášľovacím procedúram doslova podľahla. Dnes má upravené prsia, vykonanú liposukciu, lifting viečok a pery plné botoxu.

Pamela Anderson

Len málokto by sa odvážil tvrdiť, že Pamela Anderson (48), u nás známa najmä ako záchranárka C.J. zo seriálu Baywatch, nemá žiadnu operáciu. A to nielen kvôli výrazne zväčšenému poprsiu. Z prirodzenej krásy blonďatej herečky zostalo pramálo a zdá, že prišla nielen o zdravý úsudok, ale i o posledné zvyšky vkusu.


Mohlo by vás zaujímať: Čo ste o Baywatchi nevedeli: Drogy, sexuálne škandály a DiCaprio


Daryl Hannah

Strnulý úsmev, chýbajúce vrásky okolo očí a líca, ktorá sa kvôli implantátom sotva pohnú. Ktovie, čo päťdesiatpäť ročnej hviezde tak vadilo na vlastnom vzhľade, že bola ochotná vzdať sa ho. Daryl Hannah si však vôbec veľmi nepomohla - herecké úlohy, nehovoriac o titulných roliach, jej zverí už len málokto.

Jennifer Grey

Povráva sa, že Jennifer Grey (56) svoj výrazný nos, vďaka ktorému kedysi získala najvýznamnejšiu rolu svojej kariéry, doslova nenávidela. Hneď po tom, čo jej na účet prišiel honorár za účinkovanie vo filme Hriešny tanec preto skontaktovala plastických chirurgov a podstúpila operáciu. Z krásnej Frances Housemanovej tak nezostalo nič a herečka je už len obyčajnou tuctovou ženou s upravenou tvárou.


Mohlo by vás zaujímať: Vyzerali tak šťastne: Omyl, tieto páry sa na pľaci neznášali!


Priscilla Presley

Ktovie, či by sa bývalá manželka kráľa rock and rollu Priscilla Presley (70) Elvisovi páčila tak, ako v roku 1967, kedy mali svadbu. Je totiž veľmi pravdepodobné, že by ju ani nespoznal. Z krásnej, výraznej čiernovlásky je dnes žena, ktorá pripomína skôr neveľmi profesionálne vymodelovanú voskovú figurínu.

Renée Zellweger

Ani kedysi sympatická predstaviteľka Bridget Jones už nie je to, čo bývala. Jedinečný typický zjav Renée Zellweger (47) stratila po množstve úprav tváre. Typicky vykrojené pery, krásne výrazné líca a jemne mačací pohľad  už neexistuje a z herečky je len strhaná umelá verzia samej seba.

Zdroj: lu 

Foto: celebyearbookphotos.com, sita

Tagy: Pamela Anderson Jennifer Grey Meg Ryan Renée Zellweger Melanie Griffith Daryl Hannah Priscilla Presley

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov