Slovák sa stal hviezdou v obľúbenom seriáli Hra o tróny! Poznáte ho?

Vladimír Furdík, Hra o tróny
24.05.2016Herci a herečkySlovenský herec, kaskadér a dablér Vladimír Furdík je už v Hollywoode ako doma. K veľkému počtu známych snímok si teraz môže pripočítať ďalší úspech. Stal sa súčasťou extrémne obľúbeného seriálu Hra o tróny.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Vladimíra „Furda“ Furdíka u nás zrejme veľa ľudí nepozná, o to je však úspešnejší v zahraničí. Objavil sa v mnohých filmoch popri najznámejších hollywoodskych menách. V úlohe kaskadéra sa objavil vo filmoch ako Vojnový kôň, Eragon, Tristan a Izolda, ale aj v bondovke Skyfall. Ako herca ste ho mohli vidieť v Prometheovi, Sherlockovi Holmesovi aj v Princovi z Perzie. Teraz sa zapíše do pamäti aj slovenských divákov o to viac, že prerazil v jednom z najpopulárnejších seriálov súčasnosti.

Ste zvedaví, čo skrýva seriál Hra o tróny? Pripravte sa, prichádza post-trónovy koktejl

„Furďo“ sa v niekoľkých epizódach Hry o tróny objavil už aj minulý rok, no vtedy predovšetkým dohliadal na kaskadérske scény. Teraz však využil nielen svoje schopnosti kaskadéra, ale sa ukázal aj ako vládca Walkerov - Night's King. Pokiaľ nášho herca nepreobsadia, tak sa naňho môžeme tešiť aj v ďalších častiach.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: HBO

Tagy: HBO Hra o tróny Vladimír Furdík

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov