Najväčšie zmeny postáv kvôli filmom: Toto hviezdam nezávidíme

Takto by ste hviezdy určite nespoznali
12.08.2014Herci a herečkyByť hollywoodskym hercom, to nie je iba med lízať. Filmové hviezdy sa často upisujú k naozaj náročným úlohám, ktoré si vyžadujú nielen herecké umenie, ale aj fyzické zmeny. Pozrite sa s nami, ako sa niektoré veľké mená strieborného plátna potrápili, aby splnili požiadavky producentov a splynuli s rolami!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Chris Pratt

Nový hollywoodsky miláčik sa vyšportovanou postavou chváli v čerstvej novinke Strážčovia Galaxie. Metóda, ktorou sa k nej dopracoval, však asi väčšinu pánov nepoteší. Pratt totiž dal na pol roka zbohom obľúbenej chmeľovej pochúťke, teda pivu. Opačný problém musel riešiť v snímke Zásnuby na dobu neurčitú, kde stvárnil postavu bucľatého kuchára.

Prečítajte si viac o náročnej diéte Chrisa Pratta, ktorá ho priviedla až pod skalpel.

Matthew McConaughey

Sladký McConaughey sa momentálne vyhrieva na vlne slávy. Svoju veľkú premenu si odbyl v rokoch 2012 a 2013. Najprv sa predstavil v komediálnej dráme Magic Mike ako svalnatý striptér Dallas, aby o rok na to v oscarovke Klub poslednej nádeje zahral vidláka Rona, ktorý si poradil s AIDS. Kvôli tejto role išiel McConaughey s váhou poriadne dole, a to až o 22 kíl za päť mesiacov. Ako? Jednoducho prestal chodiť do spoločnosti a veľa písal.

Matt Damon

Schudnúť osemnásť kíl, len aby sa objavil na plátne pár minút? Pre Matta Damona to v jednej z jeho prvých úloh, vojaka závislého na heroíne v akčnej dráme Odvaha pod paľbou, vraj bola malina. Aj keď veríme, že keď musel pred piatimi rokmi poriadne pribrať a zaguľatiť sa pre film Informátor, išlo to asi jednoduchšie.

Christian Bale

Veľkú výzvu mal v roku 2004 pred sebou Christian Bale. Najprv kvôli hororu Mechanik zhodil takmer 30 kilogramov a vyzeral ako smrtka, potom o necelých 12 mesiacov už váha ukazovala o 45 kilogramov viac. Nuž, netopierí hrdina Batman predsa musí byť vo forme! Minulý rok Bale transformáciu zavŕšil už úplne, keď sa z neho vo filme Špinavý trik stal tučný podvodník Irving.

Renée Zellweger

Poriadnu búdu si na seba pred trinástimi rokmi ušila aj Renée Zellweger. Herečka nabrala kypré tvary pre rolu Bridget Jonesovej, ktoré potom museli rýchlo zmiznúť. Kilá navyše by zrejme v úlohe tanečníčky nevyzerali ideálne, a tak Zellweger poriadne zarezávala – tréning šesťkrát do týždňa po dve hodiny musela byť zaberačka, avšak výsledok stál za to.

O hereckom umení Rennée Zellweger sa môžete presvedčiť vo filme Pieseň môjho srdca už o týždeň v stredu o 15:55 na stanici Film plus.

Jared Leto

Rocker Jared Leto si za posledné roky získal rešpekt nielen spevom, ale aj hereckým umením. Svedčí o tom aj Cena akadémie za už spomínaný film Klub poslednej nádeje. Leta v ňom môžeme vidieť ako drogového závisláka, transsexuála Raynora. Bilancia? Ručička váhy sa zastavila na 51 kilogramoch. Určite príjemnejšou „diétou“ bola príprava na snímku 27 z roku 2007, keďže pozostávala z pizze a zmrzliny.

Hugh Jackman

Austrálčan a miláčik žien Jackman za svoju hereckú kariéru vyskúšal mnoho rolí, ale fanúšikovia ho poznajú predovšetkým ako nesmrteľného mutanta Wolverina. Nesmrteľného a nezničiteľného, veď preto, aby bol v úlohe uveriteľnejší, Jackman nabral takmer 25 kilogramov svalstva! Tento výkon je o to obdivuhodnejší, že ešte rok predtým musel schudnúť kvôli muzikálu Bedári a Jeanovi Valljeanovi.

Hugh Jackman je naozaj chameleón. Presvedčte sa sami!

Zdroj: telkac.sk  ew.com  ranker.com 

Foto: SITA, Instagram, YouTube, imdb.com

Tagy: Matt Damon Christian Bale Matthew McConaughey chris pratt rennée zellweger hugh jackman jared leto tom hanks

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj