Mocný Hulk o svojej kolegyni: Fúha, ONA je tá najhoršia zo všetkých, čisté zlo!

28.05.2016Herci a herečkyPresne tak. Mark Ruffalo sa nedávno vyjadril o svojej hereckej kolegyni Cate Blanchett, že bude tou najhoršou postavou zo všetkých. Nedávno totiž tvorcovia odhalili herecké obsadenie pripravovanej marvelovky Thor: Ragnarok.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ruffalo prezradil že ako nový zloduch sa v pripravovanej snímke Thor 3: Ragnarok sa okrem stálic predstaví aj držiteľka dvoch Oscarov Cate Blanchett. „Bude hrať tú najhoršiu z najhorších. Čisté zlo. Všetkých nás zabije,“ povedal Ruffalo pre ETonline.com. „Táto úloha, ktorú dostala, je pre ňu úplne skvelá.“

Mark povedal, že je "skutočne nadšený", že si zahrá s Blanchett. Spoločnosť Marvel odhalila aj to, akého obávaného nepriateľa si Blanchett zahrá – bude to obávaná Hela, "záhadný a silný darebák", ktorého fanúšikovia komixov poznajú pod menom Kráľovná smrti.


Mohlo by vás zaujímať: Keď vás práca baví: Ruffalo pokračuje v posolstve oscarového filmu, podporuje obete pedofilov 


V rozhovore pre ETonline.com Mark Ruffalo potvrdil, že sa opäť predstaví v úlohe Brucea Bannera alias Hulka, ktorý bude podľa jeho slov ešte väčší a ešte strašidelnejší. Ruffalo má totiž so spoločnosťou Marvel podpísanú zmluvu, v ktorej je okrem iného uvedené, že v každom ďalšom dieli musí Hulka stvárniť. V Thorovi 3 sa tak ako Hulk predstaví už po štvrtýkrát.

V treťom dieli sa okrem Ruffala opäť predstaví aj Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Idris Elba (Heimdall) a aj Anthony Hopkins v úlohe Odina, aj keď po drhom dieli ohlásil odchod do dôchodku. 

Zdroj: AMaj 

Foto: internet, hitfix.com

Tagy: Mark Ruffalo Cate Blanchett

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov